Zjistěte, jak ušetřit na provozu své domácnosti

Utíkají vám peníze z rodinného rozpočtu a vy ani nevíte jak, nebo máte pocit, že za energie zbytečně platíte astronomické částky? Report z dílny Carbounion vám umožní tento stav změnit. Podívali jsme se na běžné výdaje českých domácností a to, s čím se Češi nejčastěji potýkají – a navrhli jsme, jak žít úsporněji. Jaké jsou největší výdaje ve velkém domě a na co dát pozor, pokud bydlíte v malém domku? A jak může velká rodina šetřit na vaření? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto otázky, neváhejte a stáhněte si e-book zcela zdarma!

E-book sice běžně prodáváme za 199 Kč, ale odběratelům našich obchodních sdělení jej nabízíme zdarma.

A co vše v e-booku najdete?

✓ Rady jak šetřit, pokud vaříte na plynovém sporáku (nejen) v malém bytě
✓ Odpověď na otázku, kolik peněz spolyká plynový kotel či elektrické topení
✓ Nápady, jak úsporně vařit na sporáku elektrickém
✓ Podrobnou analýzu spotřeby energií ve velkém bytě
✓ Tipy na zkrocení spotřeby energií v malém starším domku
✓ Rozklíčování účtů za energie ve středním domě i bytě
✓ Užitečné tipy pro obyvatele velkého domu

Co o e-booku říkají jeho čtenáři?

Velký dům je prostě peklo, minimálně co se týká spotřeby energií. Report od Carbounion nám ale ukázal, že i v obrovském „dvougeneračáku“ se dá parádně šetřit!
Roman S.
Myslela jsem, že v malém bytě vůbec nejde žít nějak úsporně. Že tu prostě v první řadě vůbec není prostor na plýtvání. Jak by tu mohl být prostor na šetření? Po přečtení e-booku jsem ale zjistila, že mi peníze utíkají mnoha směry, a že to můžu změnit. Díky za něj!
Alice M.

Neváhejte a stáhněte si e-book v hodnotě 199 Kč zcela zdarma!

Nezáleží na tom, zda žijete v rodinném domku, nebo garsonce, topíte elektřinou a vaříte plynem, či naopak. Prostor pro zlepšení a ušetření tisícikorun ročně je vždy – začněte šetřit také! Náš report se zakládá na skutečných českých domácnostech a všechny tipy na zlepšení vychází z praxe. Nejde navíc o žádné složité a nákladné stavební úpravy, ale drobné návyky, se kterými můžete začít ještě dnes.

Stačí kontakt na vás a ozveme se zpět

K telefonátu si prosím připravte poslední vyúčtování.