ELEKTŘINA A PLYN PRO FIRMY NA MÍRU

I malá firma je u nás velkým a významným klientem, který si může dopřát výhodnější elektřinu a plyn. Ve smlouvách, které se svými klienty uzavíráme, nenajdete žádné skryté a záludné podmínky. Jsme spolehlivým partnerem, který vám pomůžeme udržet vaše náklady na uzdě.

Nabízíme smlouvu na jeden rok, ale i na dva - rozhodnutí je čistě na vás. A pokud se už teď obáváte papírování, zahoďte tyto starosti za hlavu. I na to jsme mysleli. Ušetříme vám práci, přepis vyřídíme za vás, zodpovíme každou otázku a poradíme, kdykoliv bude potřeba.

INDIVIDUÁLNÍ KALKULACE

Pro každého zákazníka vytvoříme nabídku přímo na míru, tak aby odpovídala provozu vaší firmy.

VŽDY VÁM RÁDI PORADÍME

Jsme tu pro vás na e-mailové adrese firmy@carbounion.cz nebo na telefonním čísle 222 990 550.

NA NÁS SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

Jsme spolehlivým partnerem pro své zákazníky již přes 20 let. Pravidelně se umisťujeme v prestižním žebříčku nejlepších firem Czech TOP 100.

VŠE ZAŘÍDÍME ZA VÁS

Nestresujte se zbytečně další administrativou. Veškeré papírování nechte na nás.

Nechte si vytvořit individuální nabídku na míru

Vyplňte kontaktní formulář a zašlete nám svou poptávku či dotaz. Vyplněním se k ničemu se nezavazujete, my vás následně kontaktujeme zpět s indivudální nabídkou.

Kontaktní formulář:

Přidejte se k našim odběratelům

Coca-Cola HBC

Moravia Lacto

ZOO Brno

Yankee Candle

Město Neratovice

Technické sítě Brno

Bravo

Mlékárna Olešnice

Získejte zdarma:

7 způsobů, jak snížit náklady na provoz vaší firmy

Kdo šetří, má za tři. Hezké pořekadlo. Ale lze jej uplatnit také v podnikání? Ano, je to možné a my víme, jak na to! Proto jsme pro vás dali dohromady nejen hlavy, ale rovnou celý e-book s tipy, jak ušetřit až desetitisíce korun ročně na nákladech za elektřinu a plyn ve vaší firmě. Stáhněte si ho a nechte se inspirovat tím, co už se v praxi osvědčilo jiným společnostem před vámi.

Na našem rádci najdete užitečné tipy:

Jednoduché tipy, jak ušetřit na vytápění kancelářských a výrobních prostor

Pokud se chytáte za hlavu nad každým účtem za vytápění ve své firmě, máme pro vás řešení. Víme, že finančně nejnáročnější bývají právě výdaje za topení v kancelářích i ve výrobě. Není ovšem nutné utahovat kohoutky ani oblékat zaměstnance do svetrů. Podívejte se na naše, věříme že cenné, rady, jak nemrznout a přesto ušetřit co nejvíce peněz.

Výroba vlastní elektrické energie: vyplatí se právě vaší firmě?

Vyrábět elektřinu z vlastních zdrojů není žádná utopie. Pokud se do toho pustíte, nejen, že ušetříte přírodu, ale ve finále i svou peněženku. Alternativní zdroje energie jsou v kurzu a do budoucna je čeká velký boom. Pokud se chcete dozvědět, jak získat vizitku ekologicky šetrné společnosti a mít nižší výdaje, přečtěte si náš článek.

Nabídka energií na míru pro vaši firmu

Nechte si vypracovat individuální kalkulaci pro vaši firmu. Připravíme smlouvu dle vašich představ a nemusíte mít starost z přechodem k nám, to zařídíme za vás.

Stačí kontakt na vás a ozveme se zpět

K telefonátu si prosím připravte poslední vyúčtování.