O nás

Jsme významný nezávislý dodavatel elektřiny, zemního plynu a uhlí v České republice. Nabízíme energie pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele za dlouhodobě nízké ceny, které umíme zajistit díky dlouholetým zkušenostem, osvědčené spolupráci s výrobci a silnému finančnímu zázemí.

Jako skupina Carbounion působíme na středoevropském trhu s energetickými komoditami. Naše aktivity pokrývají celý palivo-energetický řetězec, od obchodu s černým uhlím a jeho zpracováním až po dodávky energií včetně elektromontážních prací.

Zakládáme si na kvalitě a spolehlivosti svých služeb

Naší prioritou jsou nejen příznivé ceny, ale také spokojenost a pohodlí zákazníka. Proto přinášíme výhodné nabídky, dodáváme energie s maximální spolehlivostí a vynikáme špičkovým zákaznickým servisem. Také jsme se přihlásili k respektování Etického kodexu obchodníka s elektřinou nebo plynem, který ctíme a prosazujeme tak férové jednání a poctivý obchod.

Máme bohaté zkušenosti – na trhu úspěšně působíme od roku 1998

Na českém i středoevropském trhu fungujeme již od podzimu 1998. Svým poctivým přístupem jsme si vybudovali pevnou pozici, díky které se na nás naši zákazníci mohou stoprocentně spolehnout. Celá skupina Carbounion je finančně stabilizovaná, s vlastním jměním 3,7 miliardy korun. Její obrat činil v roce 2016 téměř 9,5 miliard korun, výsledek hospodaření skupiny byl asi 562 milionů korun.

Patříme mezi 100 nejvýznamnějších firem v ČR

Pravidelně se umisťujeme v prestižním žebříčku Czech TOP 100, který zahrnuje nejlepší české společnosti.

Za rok 2017 jsme v absolutní kategorii skončili na 68. místě v hodnocení největších a nejvýznamnějších firem v ČR. Obdobného úspěchu jsme dosáhli i v ČEKIA Stability Award, která poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy – v roce 2019 jsme získali nejvyšší možné hodnocení AAA, což potvrzuje naši vynikající finanční stabilitu.

Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím poradit? Chcete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, vždy vám ochotně pomůžeme.

Telefon: +420 222 990 550 (v pracovní dny od 8:30 do 16:00)
E-mail: zakaznik@carbounion.cz

Adresa:
CARBOUNION BOHEMIA,spol. s r.o.
Václavské náměstí 846/1
Praha 1, 110 00

Napište nám

Stačí kontakt na vás a ozveme se zpět

K telefonátu si prosím připravte poslední vyúčtování.