Bylo by v mém případě dobré změnit dodavatele?

Bylo by v mém případě dobré změnit dodavatele?

Pavla - 13.2.2017 09:12

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat jestli se vyplatí změnit dodavatele. Bydlíme v rodinném domě a elektřinu používáme na ohřívání vody a chod běžných spotřebičů. Spotřebiče jsou staré maximálně 3 - 4 roky. Máme hlavní jistič 25d, spotřeba denního proudu je 1700kw za rok, nočního 4000 kw za rok. Můžete mi prosím poradit jestli by bylo dobré změnit dodavatele a jaký by vyšel nejvýhodněji.
Moc děkuji za radu, Pavla

Tým Carbounion: 14.2.2017 12:06

Dobrý den Pavlo,

ve Vašem dotazu bohužel nezmiňujete, jakou sazbu elektřiny využíváte, od jaké společnosti elektřinu odebíráte, ani v jakém kraji bydlíte. Abyste zjistila, zda bude ve Vašem případě vhodné změnit dodavatele, doporučujeme využít naši přehlednou kalkulačku www.carbounion.cz/kalkulacka-uspory-za-elektrinu-pro-domacnost. V případě jakýchkoliv dalších dotazů se neváhejte obrátit přímo na zákaznickou linku telefonicky +420 222 990 550 nebo e-mailem na zakaznik@carbounion.cz. Rádi Vám zde se vším poradíme.

Přejeme hezký den.
Tým Carbounion


Přidat příspěvek

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte se zasíláním obchodního sdělení.

Přidat příspěvek

Přihlášení

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Poslední příspěvky v rádci

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku