Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy

Petr D. - 18.10.2016 08:40

Dobrý den,

Snad by mi tu mohl někdo pomoci... Před pár dny mě navštívili dva obchodní zástupci s tím, že pro mě mají levnější elektřinu. Sepsali jsme tedy smlouvu a já si ji pořádně přečetl až poté, co odešli. Zjistil jsem, že je strašně nevýhodná a chtěl bych od ní odstoupit. Prosím, poraďte mi, jak to mám udělat.

Děkuji moc za rady,

Petr D.

Anonym: 18.10.2016 11:05

Podle mě od smlouvy, která byla uzavřena takto "na koleni", můžete bez udání důvodu odstoupit do nějaké doby od jejího uzavření, ale lhůty apod. nevím... :-(

Tým Carbounion: 18.10.2016 11:45

Dobrý den,

Od smlouvy, která byla uzavřena u vás doma, tedy mimo obvyklé obchodní prostory, můžete bez udání důvodu odstoupit do 14 dnů od jejího uzavření, pak bude zrušena od počátku.

Odstoupení zašlete na adresu uvedenou ve smlouvě. Pokud v ní není, nezbyde vám, než ji zjistit ve veřejných zdrojích, nejlépe v obchodním rejstříku, který je přístupný zdarma přes internet. Jestliže se nedopátráte, obraťte se na Energetický regulační úřad, aby vše přezkoumal.

S přáním úspěšného řešení problému,

Tým Carbounion

Zdenda: 2.12.2016 12:17

Zdravím, Díky moc za informaci o možnosti odstoupit do 14 dnů, to jsem nevěděl. Mé známé se bude tento tip hodit, Zdeněk.


Přidat příspěvek


Přidat příspěvek

Přihlášení

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Poslední příspěvky v rádci

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.