Změna sazby na D01D

Změna sazby na D01D

RT - 4.10.2017 08:11

Dobrý den. Uvažuju o změně - teď mám distribuční sazbu 02d a chci přejít na d01d. Spotřebuju zhruba 1 mwh za rok. myslíte, že se mi to vyplatí? díky.

Tým Carbounion: 4.10.2017 11:44

Hezký den,

odpověď se odvíjí od několika aspektů, proto vám nemůžeme dát jasné konkrétní doporučení. Ale věříme, že vám následující informace pomohou se dobře zorientovat a následně rozhodnout.

Záleží tedy jednak na výši přesné spotřeby a odhadu spotřeby do budoucna, dále na tom, na území jaké distribuční společnosti se nalézáte, neboť každá distribuční společnost může mít jiné poplatky za jednotlivé sazby.

V neposlední řadě musíme upozornit na to, že o případnou změnu distribuční sazby musíte zažádat svého distributora, který žádost posoudí a rozhodne se, zda ji schválí, nebo nikoliv.

Při spotřebě, kterou ve svém dotazu uvádíte, a bez znalosti dalších detailů můžeme obecně říci, že by pravděpodobně změna nějakou úsporu přinesla, a to v řádu stovek korun, ne více.

Přejeme příjemný zbytek dne
Tým Carbounion


Přidat příspěvek

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte se zasíláním obchodního sdělení.

Přidat příspěvek

Přihlášení

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Poslední příspěvky v rádci

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku