Carbounion rádce

20.11.

Změna dodavatele energií a kolik na ní vaše firma může ušetřit

Změnit dodavatele energií vám můžete začít šetřit značné roční náklady, přitom vás to nebude stát skoro žádný čas navíc. Proč se tedy nezajímat, jestli byste jinde nemohli platit méně?

13.11.

Kontrola hlavního jističe: neutrácíte za firemní elektřinu zbytečně moc?

Při provozu své firmy můžete být sebešetrnější, přesto možná platíte za elektřinu zbytečně velké částky. Pokud je jistič příliš silný, projevuje se to negativně na vašich účtech. Co takhle si jistič raději nechat zkontrolovat?

6.11.

Carbounion se podílí na zachování a obnově kulturních památek

Máme rádi ten dobrý pocit, když můžeme jméno Carbounion spojovat s věcmi, které nám dávají smysl. Proto jsme sponzorstvím podpořili další dva projekty – v článku se dozvíte, které to byly.

30.10.

Výroba vlastní elektrické energie: vyplatí se vaší firmě?

Jedním ze způsobů, jak za firmu výrazně ušetřit, je vyrábět si vlastní elektrickou energii. Využívat alternativní zdroje energie vám přinese nejen úspory za účty, ale také vizitku ekologicky šetrné společnosti.

23.10.

S tarifem od Carbounion nejen ušetříte, ale dokonce i vyděláte

Šetříte v domácím rozpočtu, kde se dá? Pak vás jistě potěší speciální akce, kterou jsme připravili pro všechny naše zákazníky – s Carbounion tak můžete nejen šetřit, ale též vydělat. Zjistěte, jak na to.

16.10.

Vytápění kancelářských i výrobních prostor? Víme, na čem ušetřit

Výdaje plynoucí z vytápění firemních prostor tvoří zpravidla více než polovinu poplatků za energie. Podívejte se na naše tipy, jak na topení v kancelářích i ve výrobě co nejvíce ušetřit.

9.10.

Kancelářská technika: jakou spotřebu mají přístroje ve vaší firmě?

Pokud provozujete firmu, bez používání kancelářské techniky se v dnešní době neobejdete. Víte, jakou spotřebu přístroje ve vaší firmě přibližně mají?

3.10.

Chcete spolupracovat s největšími? V Carbounion hledáme externího obchodníka!

Zajímá vás spolupráce s velkým hráčem na energetickém trhu se jměním 3,7 miliardy korun? Pokud chcete být součástí obchodního týmu a podílet se na tvorbě strategie přístupu k zákazníkům, možná jste náš člověk.

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.