Carbounion rádce

26.5.

Ušetřete i vydělejte – S tarifem od Carbounion

Šetříte v domácím rozpočtu, kde se dá? Pak vás jistě potěší speciální akce, kterou jsme připravili pro všechny naše zákazníky – s Carbounion tak můžete nejen šetřit, ale též vydělat. Zjistěte, jak na to.

22.5.

Jak funguje vodní elektrárna?

Majestátní, ekologické a trochu tajemné – to jsou vodní elektrárny. Jak ale tyto působivé stavby fungují a co je na nich nejzajímavější? V dnešním článku vám vše prozradíme!

15.5.

Spotřeba velkého domu: na kolik přijde plynové topení a bazén?

Spotřeba energie ve velkém domě je složité téma. Čím topit, jak ohřívat vodu, jaký materiál má nejlepší vlastnosti? V článku pro vás najdeme vhodné řešení.

10.5.

Jak reklamovat vyúčtování energie správně a bez nervů

Nepříjemná, ale obvyklá záležitost – reklamace vyúčtování za energie. Jak řešit ohromnou částku na vyúčtování a na co máte právo? Poradíme v článku!

2.5.

Spočítejte si velikost hlavního jističe. Poradíme vám, jak na to

Hlavní jistič je zařízení, které zabraňuje přetížení vodičů. Jeho velikost má také přímý vliv na to, kolik platíte za energie – spočítejte si ji sami.

28.4.

Známe vítěze soutěže o skvělé dárky s Carbounion a Duklou Praha

Jste mezi šťastnými výherci soutěže s FK Dukla? Získali jste právě vy atraktivní fotbalové ceny? My už vítěze známe – podívejte se, kdo se může těšit na fotbalové dárečky.

20.4.

Patříte mezi příznivce Dukly? Staňte se zákazníky Carbounion a získejte speciální odměnu

Patříte mezi fanoušky a příznivce FK Dukla Praha? Pak pro vás máme dobrou zprávu – za svoji přízeň můžete získat atraktivní odměny!

27.3.

Proč se Češi špatně orientují v nabídce energetických společností?

Schopnost Čechů orientovat se v nabídce energií je velice malá. Pokud ale znáte nabídku dobře, máte první krok k úsporám za sebou. Proč se vyplatí ji znát?

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.