Carbounion rádce

Carbounion, hrdý partner FK Dukla Praha

6.3.2017

Dodávat energii pro nás znamená více, než jen zásobovat české domácnosti teplem a elektřinou. Chceme vám také dodat energii do života. Dlouhodobě proto podporujeme organizace, které přináší lidem zdraví, kulturu a zábavu. Jsme zvláště hrdí na to, že můžeme být generálním sponzorem FK Dukla Praha včetně mládežnických týmů.

Carbounion je generálním partnerem FC Dukla Praha.

Nepomáháme jen profesionálům, ale také mládeži a dětem

Duklu Praha sponzorujeme od roku 2012. Měli jsme možnost zblízka pozorovat soustředěné úsilí hráčů, nadšení jejich fanoušků i záslužnou práci, kterou klub dělá pro svou mládež. Proto jsme se po roce sponzoringu rozhodli posunout se ještě o krok dál. Dne 1. 7. 2013 se stal Petr Paunker a jeho společnost Carbounion majoritním vlastníkem Dukly. Teprve tehdy jsme se stali skutečnou součástí komunity fotbalového klubu Dukla Praha.

Podpora dětí a českého sportu má smysl

Prostředky, které Dukla Praha poskytujeme, nesměřují pouze k podpoře profesionálních hráčů, ale také do mládežnické akademie, výchovy dětí a mládeže a dalších souvisejících aktivit. Díky naší podpoře se může mládež účastnit například fotbalových turnajů v zahraničí a šířit tak slávu svého klubu i mimo českou kotlinu. Naši nejmladší si již zahráli třeba na turnaji v Las Vegas a chystají se také na prestižní turnaj v italském Viareggiu, kde se Dukla utká i se slavným Juventusem Turín.

Dukle pomáháme i v rámci fotbalových kempů pro děti, které se pořádají každý rok. Jsme otevření všem, kteří milují sport a dobrou zábavu – na kempy mohou proto jezdit děti jakékoliv klubové příslušnosti, ale klidně také ty, které nejsou v žádném klubu registrované. Kempy jsou otevřeny chlapcům a dívkám bez rozdílu, protože jsme přesvědčeni, že pomocnou ruku při sportu si zaslouží každý.

Snažíme se členům Dukly a jejich příznivcům pomoci také v běžném životě. Proto jsme v roce 2014 spustili program Energie pro Duklu, ve kterém nabízíme hráčům, členům klubu, fanouškům a příznivcům zvýhodněné dodávky energie do domácnosti.

Zajímá vás, co Duklu Praha v novém roce čeká nebo co vše dělá v rámci podpory mládeže? Pokračujte zde na stránky klubu a nic vám neunikne.

Fandíte FK Dukla s podobnou vášní jako my? Přidejte se ke skupině Carbounion a získejte atraktivní dárky a bonusy!

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.