Carbounion rádce

Carbounion je stabilním partnerem pro firmy i domácnosti

19.4.2018

Nejvýznamnější firmy České republiky každý rok vyhlašuje sdružení CZECH TOP 100. Této tradice se drží už více než 20 let. V jejím žebříčku zabodoval také Carbounion Bohemia, který se ocitl mezi stovkou nejúspěšnějších českých soukromých firem. Podle ČEKIA Stability Award navíc tento dodavatel elektřiny a plynu patří mezi 15 % nejlepších společností na trhu s energiemi.

Carbounion se dostal mezi sto nejlepších českých firem v žebříčku CZECH TOP 100.

Carbo znamená uhlí

Velkým plusem pro Carbounion je fakt, že se zabývá celým energetickým procesem od obchodu s uhlím až po rozvádění elektřiny a plynu koncovým zákazníkům, a to jak maloodběratelům, tak velkoodběratelům. Mezi významnými odběrateli energií od Carbounion je například mlékárenská skupina INTERLACTO (Moravia Lacto, Bohemilk, Mlékárna Olešnice atd.) nebo společnost Coca-Cola HBC.

Dodavateli rozhodně není cizí ani segment domácností. Pro ty je zárukou stability a jistoty dlouhodobých dodávek elektrické energie a plynu za příjemné ceny. Poté, co nedávno zkrachovala společnost One Energy & One Mobile, řady zákazníků společnosti Carbounion se opět rozrostly. A mohou narůstat dále. Pod svá křídla dodavatel stále přijímá nové zákazníky, kteří se nemusí obávat dalších potíží a ještě ušetří.

Elektrická energie je jen jedna

Co dodavatel, to jiná cena. A to i přesto, že elektrická energie, kterou využívají zákazníci u sebe doma, je jedna a ta samá. Konkrétně Carbounion zaujímá přední místa v cenových srovnávačích jako jeden z nejlevnějších dodavatelů.

Například čtyřčlenná rodina při běžném svícení, vaření a provozu spotřebičů u Carbounion ušetří v rámci tarifu Carbo Stabilita Standard více než 1 200 Kč ročně. Stejně početná domácnost, která vytápí svůj dům plynem, ušetří až 4 600 Kč ročně. V obou případech jde o srovnání s jinými známými dodavateli elektřiny a plynu v naší zemi.

Chcete-li si spočítat, kolik byste u Carbounion ušetřili vy, můžete využít online kalkulačku. Věříme, že vás výsledek potěší. Pokud váháte, zda přejít k novému dodavateli, můžete jej vyzkoušet na dobu určitou. Veškeré papírování související s přechodem od stávajícího dodavatele pusťte z hlavy. Administrativu za klienty vyřizují pracovníci Carbounion.

Jde s dobou, je online

Zákaznická linka i poradna, kde ke každé zvídavé otázce maximálně do dvou dnů přistane odpověď, je samozřejmostí. Komunikace na sociální síti je už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Klienti Carbounion mají navíc 24 hodin denně k dispozici online zákaznický portál. Vidí tu veškeré své platby, dále mohou z pohodlí domova sledovat data z elektroměru a plynoměru, a vyhnout se tak nepříjemnostem s reklamacemi špatně naúčtované spotřeby.

Málokterá společnost má k dispozici e-book, v němž je zahrnuto vše, co stávající i potenciální zákazníky může zajímat. A protože je Carbounion ideálním dodavatelem energií pro mnoho firem, má k dispozici e-book také pro ně.

Podobné příspěvky

Vaření někteří lidé bezmezně milují a jiní zas považují pouze za nutné…

Ať už vás doma, na chalupě či v kanceláři zahřívá jakýkoliv druh topid…

Bez osvětlení se doma neobejdete. Ale právě spotřeba svítidel tvoří ve…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.