Carbounion rádce

Carbounion již podruhé potvrdil silnou pozici na trhu

22.6.2018

Již druhý rok v řadě se podařilo společnosti Carbounion získat certifikát, jenž dokazuje jeho maximální stabilitu a spolehlivost na českém trhu. Ocenění Czech Stability Award AAA nezávisle hodnotí ty nejspolehlivější firmy v České republice.

Kritéria jsou přísná

Uspět a získat toto renomované ocenění není žádná hračka. Hodnotí se současný stav společnosti, její finanční situace i předpoklad budoucího rizika. Velmi důležité je, aby společnost splňovala přísná kritéria hodnocení, která odpovídají hodnotě Bisnode skóringu AAA, otevřeně komunikovala s veřejností, včas odevzdávala účetní závěrky a byly jasné informace o vlastnické struktuře.

Certifikát může získat pouze firma, která je maximálně důvěryhodná a pro zákazníky a obchodní partnery znamená minimální riziko. A přesně k takovým společnostem Carbounion patří.

Klientů stále přibývá

O stabilitě firmy ovšem nesvědčí jen ocenění Czech Stability Award. Věří jí stále více zákazníků, kteří přecházejí pod křídla tohoto úspěšného dodavatele elektřiny a plynu. Počet klientů Carbounion vzrostl mimo jiné po březnovém krachu dodavatele energií One Energy & One Mobile. Ten nezvládl přechod na nový informační systém, což vedlo ke krachu a odpojení přibližně 23 tisíc domácností od elektřiny a plynu. Velká část z nich přešla ke Carbounion.

Carbounion vyváží i do zahraničí

Skupina Carbounion je opravdu rozsáhlá, její součástí je řada firem, mezi nimiž najdete například Carbounion Bohemia, Emeran 1860, Carbosped, Union Grid, Carbounion Slovakia nebo Humatex. Mezi obchodní partnery Carbounion patří velikáni jako ČEZ, E.ON Energie, Sokolovská uhelná, Cukrovary v Chorvatsku, Srbsku a Bosně a Hercegovině. Uhlí od Carbounion nakupují mimo jiné maďarské, rakouské, slovenské, slovinské a polské firmy.

Máte k tématu co říct? Přispějte na fórum.

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.