Carbounion rádce

Carbounion mezi 100 nejlepšími firmami za rok 2016

18.9.2017

Carbounion zabodoval v soutěži renomovaného ekonomického týdeníku EURO „Českých 100 nejlepších“. Po umístění v anketě CZECH TOP 100 a získání certifikátu AAA pro nejstabilnější české firmy se tak jedná o další mimořádný úspěch na domácí scéně.

Carbounion se umístil mezi TOP stovkou firem

EURO hodnotí českou elitu

Týdeník EURO vyhlašuje anketu „Českých 100 nejlepších“ už 21 let. Hlavním cílem je každoročně ocenit ekonomické aktivity tuzemských firem, které dosahují nejvýraznějších výsledků v rámci domácího trhu i ve vztahu ke svým zákazníkům.

Na předních pozicích se pravidelně umisťují ty největší společnosti s obrovským zázemím. Loňské výsledky byly zveřejněny v nedávno vydané zářijové příloze týdeníku. Máme velkou radost, že se do tohoto elitního výběru zařadil také Carbounion.

Carbounion dokonce v první padesátce!

Carbounion nejen, že figuruje mezi 100 nejlepšími, dokonce se navíc umístil na 46. pozici. Tento mimořádný úspěch nás utvrzuje v tom, že jdeme správnou cestou.

Podobně skvělých výsledků dosahujeme díky nadstandardně výhodným službám, které poskytujeme našim zákazníkům. Chcete odebírat energii od jedné z 50 nejlépe hodnocených firem v České republice? Spočítejte si v naší kalkulačce, kolik se službami od nás můžete ušetřit.

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.