Carbounion rádce

Carbounion podporuje mladé talenty FK Dukla

12.6.2017

Protože vám chceme dodávat energii nejen do domácnosti, ale také do života, podporujeme dlouhodobě český sport. Jsme generálním partnerem FK Dukla a pomáháme také „duklácké“ mládeži. Věříme, že výchova dětí směrem ke sportu a zdraví má smysl.

Podporujeme mládež FK Dukla!

Jakýkoli úspěch začíná dobrým základem z dětství

Naše prostředky nesměřují pouze ke sponzorování dospělých profesionálů, ale snažíme se naše fotbalové talenty vychovávat již v raném věku. Pokud se jim budeme správně věnovat teď, v budoucnu se to určitě vyplatí. Nepomáháme ale jen mládeži v rámci Dukly – pořádáme například fotbalové kempy, které jsou otevřeny všem.

Do fotbalových kempů se může přihlásit kdokoli. Klubová příslušnost není důležitá a nemusí vlastně být vůbec žádná. Pokud má vaše ratolest dobrý vztah k fotbalu, sportu a ráda se baví s ostatními, zažije určitě nezapomenutelný pobyt.

Akademie, zahraniční turnaje nebo výuka na ZŠ

Fotbalovými kempy rozsah našich aktivit rozhodně nekončí. Podporujeme také mládežnickou akademii, díky které si děti mohly zahrát na řadě skvělých zahraničních turnajů a poznat tak kus světa. Za všechny uveďme třeba Las Vegas, Magdeburg nebo italské Viareggio.

Dalším naším projektem jsou také třídy na základních školách s rozšířenou výukou tělesné výchovy. Ta momentálně probíhá na ZŠ a MŠ Antonína Čermáka v Praze 6. Zhoršující se tělesná kondice a obezita u dětí je v současnosti velkým společenským problémem. Jsme tedy rádi, že v tomto ohledu můžeme udělat něco pozitivního.

Fanouškům Dukly se snažíme pomáhat a dělat radost i mimo fotbalové stadiony. Proto jim nabízíme program zvýhodněných dodávek energie a čas od času zpestříme život soutěží o atraktivní fotbalové dárky.

Chcete se více dozvědět o tom, proč je výhodné fandit Dukle s Carbounion? Spojte s námi příjemné s užitečným!

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.