Carbounion rádce

Carbounion pro dlouhý život: podporujeme Společnost pro gastrointestinální onkologii

31.7.2017

Nezávislý dodavatel energií Carbounion nejenže výhodně zásobuje domácnosti elektřinou a plynem, ale podporuje také organizace, které se snaží zlepšovat životy lidí v oblastech sportu nebo zdravotnictví. Jednou z nich je Společnost pro gastrointestinální onkologii ČLS JEP (SGO).

Pomáháme zlepšovat životy lidí v oblasti zdravotnictví

SGO patří mezi zdravotnické organizace, které si naši velkou pozornost zaslouží. Jejím cílem je vzdělávat českou společnost o rakovině tlustého střeva s důrazem na léčbu a především prevenci. Nádor je totiž při včasném odhalení možné úplně vyléčit a ochránit tak zdraví i život pacienta a aktivním zapojením do osvěty také jeho nejbližších.

V čele SGO stojí respektovaní odborníci onkologie, gastroenterologie a příbuzných oborů. Organizaci v minulosti podpořily významné české osobnosti, mj. třeba Václav a Dagmar Havlovi nebo Ivana Chýlková. Pro Carbounion je proto velkou ctí se zařadit vedle takových velkých jmen.

Pomáhejte s Carbounion

Podporovat dobrou věc chceme i do budoucna. Nikdy nepřestaneme věřit činům, které mají smysl. Proto se nadále budeme věnovat sponzoringu i dalším aktivitám, ve kterých můžeme být prospěšní.

Chcete se o nás dozvědět víc?

Pro více informací o Carbounion a jeho aktivitách navštivte sekci O nás. Dočtete se tak vše o našich službách i jiných aktivitách. Nebo byste nám rádi něco vzkázali?

Podobné příspěvky

Zajímá vás spolupráce s velkým hráčem na energetickém trhu se jměním 3…

Pavel Hejkal pracuje ve společnosti Carbounion od samého začátku. Co n…

Finanční výdaje na energie jdou využít lepším způsobem, stačí „jen“ do…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.