Carbounion rádce

Carbounion pro dlouhý život: podporujeme Společnost pro gastrointestinální onkologii

31.7.2017

Nezávislý dodavatel energií Carbounion nejenže výhodně zásobuje domácnosti elektřinou a plynem, ale podporuje také organizace, které se snaží zlepšovat životy lidí v oblastech sportu nebo zdravotnictví. Jednou z nich je Společnost pro gastrointestinální onkologii ČLS JEP (SGO).

Pomáháme zlepšovat životy lidí v oblasti zdravotnictví

SGO patří mezi zdravotnické organizace, které si naši velkou pozornost zaslouží. Jejím cílem je vzdělávat českou společnost o rakovině tlustého střeva s důrazem na léčbu a především prevenci. Nádor je totiž při včasném odhalení možné úplně vyléčit a ochránit tak zdraví i život pacienta a aktivním zapojením do osvěty také jeho nejbližších.

V čele SGO stojí respektovaní odborníci onkologie, gastroenterologie a příbuzných oborů. Organizaci v minulosti podpořily významné české osobnosti, mj. třeba Václav a Dagmar Havlovi nebo Ivana Chýlková. Pro Carbounion je proto velkou ctí se zařadit vedle takových velkých jmen.

Pomáhejte s Carbounion

Podporovat dobrou věc chceme i do budoucna. Nikdy nepřestaneme věřit činům, které mají smysl. Proto se nadále budeme věnovat sponzoringu i dalším aktivitám, ve kterých můžeme být prospěšní.

Chcete se o nás dozvědět víc?

Pro více informací o Carbounion a jeho aktivitách navštivte sekci O nás. Dočtete se tak vše o našich službách i jiných aktivitách. Nebo byste nám rádi něco vzkázali?

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.