Carbounion rádce

Carbounion v CZECH TOP 100 předběhl české velikány

24.7.2018

Carbounion se umístil mezi stovkou nejvýznamnějších firem v České republice. Již poněkolikáté uspěl v Czech Stability Award, který v hlavním žebříčku CZECH TOP 100 hodnotí tržby dosažené jednotlivými firmami za uplynulý rok.

Carbounion byl zařazen mezi 100 nejlepších firem v Česku.

První příčky obsadili skuteční giganti, jako je například ŠKODA AUTO nebo ČEZ. Carbounion je na 81. místě. Předběhl velké firmy, jako jsou například Notino, dm drogerie markt, Centropol Energy, Pražské vodovody a kanalizace nebo třeba DHL Express (Czech Republic). Ani jim ale nelze odepřít, že patří k firmám, které mají v naší zemí své jméno.

Czech Stability Award hodnotí i stabilitu

Kdo by nechtěl mít absolutní důvěru ke svému dodavateli elektrické energie a plynu? Zvláště poté, co u některých z nich došlo k neočekávanému krachu a lidé si urychleně museli hledat náhradu, je to více než důležitý faktor.

U Carbounionu, který disponuje stabilním zázemím, si mohou být uživatelé elektřiny a plynu jisti, že se jen tak bez dodávek energií neocitnou. Předmětem ocenění Czech Stability Award je totiž také hodnocení dlouhodobé stability ekonomického vývoje jednotlivých firem. V hledáčku je dlouhá řada ekonomických dat, dále pak sofistikované modely pro rating a predikci ekonomického vývoje. A v tomto ohledu si Carbounion také nevede vůbec špatně.

Věřte tradici ve světě ekonomiky

100 nejvýznamnějších firem ČR nebylo vyhlášeno poprvé. Soutěž má již svou historii a může se pochlubit prvenstvím v nejdéle trvajících projektech ve sféře vyhodnocování a udělování cen v oblasti české ekonomiky.

Carbounion nebyl oceněn poprvé. V CZECH TOP 100 získal ještě 48. místo za rok 2014 a 60. místo za rok 2015. Je tedy jasné, že jde o skutečně stabilní firmu na českém trhu, které mohou klienti bez obav důvěřovat.

Oceněna byla konkrétně Carbounion Bohemia, spol. s r. o. Pokud máte pocit, že Carbounion znáte ještě pod jiným názvem, nemýlíte se. Součástí skupiny Carbounion je dalších 6 firem.

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.