Carbounion rádce

Jak ušetřit za energie v domácnosti? Poradí vám nový e-book

20.9.2017

Finanční výdaje na energie jdou využít lepším způsobem, stačí „jen“ dostat účty pod kontrolu. Také nechcete za elektřinu nebo plyn dávat z rozpočtu více, než je opravdu nutné?

Jaká je průměrná spotřeba českých domácností a jak ušetřit? Poradí nový e-book

Tým Carbounion vám nyní nabízí zdarma ke stažení e-book Průměrná spotřeba českých domácností. Ten se zabývá možnostmi jak ušetřit tisíce korun za energie prostřednictvím větších zásahů do bydlení i každodenních úkonů v domácnosti. Cenné rady v něm najdou obyvatelé menších bytů i majitelé velkých rodinných domů.

Co na možnost levnějšího bydlení říkáte vy?

Šetrná opatření také pro vás

E-book Průměrná spotřeba českých domácností je komplexní příručkou k energetickým úsporám. Pomocí jednoduchých příkladů vám nastíní běžnou situaci v domácnosti a navrhne doporučené změny. Dozvíte se v něm, jaké jsou možnosti výroby vlastní energie, kdy je pro běžný provoz výhodnější elektřina a kdy plyn nebo čím se na nízkou spotřebu nejlépe připravit.

Víte, jak ušetřit už nákupem kuchyňského vybavení? Jak v zimním období zvýšit teplotu v místnosti o 2–3 stupně, aniž byste to poznali na účtech od dodavatele? S e-bookem si představu o tom, jak ušetřit na elektřině, plynu nebo vodě, uděláte během krátké chvíle.

Jak bydlet úsporněji právě ve vašich podmínkách?

E-book radí svým čtenářům chytře a s ohledem na kategorii bydlení. Zatímco tak dvoučlenné domácnosti v garsonce doporučí pořídit myčku nebo vyměnit nedoléhající okna, majitelům rodinného domu navrhuje řešení jako tepelné čerpadlo nebo kondenzační kotel.

Všem bez výjimky pak předkládá některé ověřené universální postupy. Tipy na úspory pomocí každodenních návyků se dotýkají svícení, vaření, topení i užívání domácích spotřebičů a pomocí e-booku do nich pronikne každý.

Chcete také více spořit na energiích?

Stáhněte si zdarma e-book Průměrná spotřeba českých domácností a začněte šetřit své finance ještě dnes.

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.