Carbounion rádce

Jak změnit dodavatele energií? Nikdy to nebylo jednodušší!

21.8.2017

Možná vás už někdy napadlo změnit dodavatele energií, abyste mohli platit méně. Nechcete ale podstupovat složitý proces, proto změnu vždy raději odložíte. Dnes vám ukážeme, jak moc to ve skutečnosti může být jednoduché. A kolik díky tomu můžete ušetřit.

Proč platit víc, než musíte?

Účty za elektřinu nebo plyn neplatí rád nikdo. Většina lidí ale platí ještě víc, než by musela. Ceny za své služby si přitom z velké části určují sami dodavatelé a rozdíly mezi nimi se mohou za rok nasčítat do tisíců.

Zdá se vám to moc? Carbounion je silná česká firma, která nabízí energie za dlouhodobě nízké ceny. Podle srovnání nezávislého magazínu dTest je naše elektřina v některých případech ta úplně nejlevnější ze všech.

Jak ale udělat ten první krok a začít se svými výdaji za domácnost konečně hýbat?

Podívejte se, jak je to jednoduché

Změnit dodavatele energií je snadné. Nemusíte nikam chodit, vše zvládnete z domova za pár minut. V naší infografice si můžete prohlédnout, jak to celé vypadá, když se rozhodnete pro Carbounion.

Změnit dodavatele ještě nikdy nebylo snadnější

Vyplatil by se vám přechod ke Carbounion?

Změnit dodavatele možná nikdy nebylo jednodušší, ale samotné sliby nikomu neuspoří ani korunu. Ověřte si, jak se naše služby vyplatí konkrétně vám. V naší kalkulačce si můžete spočítat, kolik byste přechodem ke Carbounion mohli doopravdy ušetřit.

Podobné příspěvky

Vaření někteří lidé bezmezně milují a jiní zas považují pouze za nutné…

Ať už vás doma, na chalupě či v kanceláři zahřívá jakýkoliv druh topid…

Bez osvětlení se doma neobejdete. Ale právě spotřeba svítidel tvoří ve…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.