Carbounion rádce

Nejlepší elektřina na trhu? Carbounion zabodoval v dTestu!

24.7.2017

Vyznáte se v poplatcích, které si distributoři účtují za energie? A jste si jistí, že neplatíte zbytečně moc?

Nezávislý magazín dTest financovaný výhradně z peněz spotřebitelů publikoval v letošním červencovém čísle článek Srovnání cen dodavatelů elektřiny. Co se z něj můžete dozvědět?

Ceny elektřiny jsou v režii distributorů

Odběratelé dnes mohou vybírat hned z několika distribučních sazeb, které se navíc skládají ze dvou složek – kromě státem regulované části hlavně z té pohyblivé, ovlivnitelné distributorem. Magazín dTest v rámci srovnání posuzoval roční ceny za elektrickou energii ve dvou typech domácností: sazby D02d se spotřebou 2,5 MWh/rok a D25d se spotřebou 6 MWh/rok.

V čem je Carbounion nejlevnější?

Produkt STANDARD společnosti CARBOUNION BOHEMIA se v kategorii D02d zařadil na vynikající 6. pozici, když za sebou nechal i největší hráče na českém energetickém trhu. V posouzení sazeb D25d jsme se pak se stejným produktem umístili dokonce na 2. místě!

První místo v obou kategoriích přitom obsadil vždy speciální tarif určený lidem v hmotné nouzi – v rámci ryze komerčních projektů se tedy v druhé kategorii dají naše služby považovat za vítězné!

Výhodnou elektřinu můžete čerpat i vy

Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabízet kvalitní služby za prokazatelně výhodných finančních podmínek. Úspěchy Carbounion pro nás znamenají mnohem více, když se o ně máme s kým podělit.

Chcete se i vy stát našimi zákazníky? Spočítejte si v naší kalkulačce, kolik můžete v domácnosti ušetřit s tarify, které se v celé České republice řadí mezi ty úplně nejvýhodnější.

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.