Carbounion rádce

Nejlepší elektřina na trhu? Carbounion zabodoval v dTestu!

24.7.2017

Vyznáte se v poplatcích, které si distributoři účtují za energie? A jste si jistí, že neplatíte zbytečně moc?

Nezávislý magazín dTest financovaný výhradně z peněz spotřebitelů publikoval v letošním červencovém čísle článek Srovnání cen dodavatelů elektřiny. Co se z něj můžete dozvědět?

Ceny elektřiny jsou v režii distributorů

Odběratelé dnes mohou vybírat hned z několika distribučních sazeb, které se navíc skládají ze dvou složek – kromě státem regulované části hlavně z té pohyblivé, ovlivnitelné distributorem. Magazín dTest v rámci srovnání posuzoval roční ceny za elektrickou energii ve dvou typech domácností: sazby D02d se spotřebou 2,5 MWh/rok a D25d se spotřebou 6 MWh/rok.

V čem je Carbounion nejlevnější?

Produkt STANDARD společnosti CARBOUNION BOHEMIA se v kategorii D02d zařadil na vynikající 6. pozici, když za sebou nechal i největší hráče na českém energetickém trhu. V posouzení sazeb D25d jsme se pak se stejným produktem umístili dokonce na 2. místě!

První místo v obou kategoriích přitom obsadil vždy speciální tarif určený lidem v hmotné nouzi – v rámci ryze komerčních projektů se tedy v druhé kategorii dají naše služby považovat za vítězné!

Výhodnou elektřinu můžete čerpat i vy

Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabízet kvalitní služby za prokazatelně výhodných finančních podmínek. Úspěchy Carbounion pro nás znamenají mnohem více, když se o ně máme s kým podělit.

Chcete se i vy stát našimi zákazníky? Spočítejte si v naší kalkulačce, kolik můžete v domácnosti ušetřit s tarify, které se v celé České republice řadí mezi ty úplně nejvýhodnější.

Podobné příspěvky

Zajímá vás spolupráce s velkým hráčem na energetickém trhu se jměním 3…

Pavel Hejkal pracuje ve společnosti Carbounion od samého začátku. Co n…

Finanční výdaje na energie jdou využít lepším způsobem, stačí „jen“ do…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.