Carbounion rádce

Odkud pochází elektřina, kterou vám jako Carbounion dodáváme?

23.1.2017

Tímto článkem vám dáme „nahlédnout pod pokličku“. Dozvíte se, kde a jak pro vás nakupujeme elektřinu, díky které si můžete užívat spokojené bydlení nebo zajišťovat chod firmy.

Protože si zakládáme na tom, abychom pro vás byli spolehlivým a stabilním dodavatelem, spolupracujeme výhradně se stejně silnými a důvěryhodnými společnostmi. Obchodní strategie nám nedovoluje uvést konkrétní názvy, ale můžeme vám prozradit, že se převážně jedná o velké výrobce a producenty z České nebo Slovenské republiky.

Sázíme na dobré vztahy bez prostředníků

Věříme, že vše nejlépe funguje, když do procesu nevstupuje třetí strana. Proto se všemi našimi partnery jednáme o odebírání elektrické energie bez jakýchkoliv prostředníků napřímo. Tak jsme si postupně vybudovali pevné vztahy s mnoha významnými společnostmi.

A tento přístup má několik výhod. Jednou z nich je i příznivá cena, protože se do ní nepromítá žádná marže, kterou bychom jinak museli vyplácet obchodníkům. Z toho samozřejmě těžíte i vy, koncoví odběratelé – naši zákazníci, kterým tak můžeme garantovat dlouhodobě výhodnou elektřinu.

Jaké energetické zdroje využíváme

Co se týče zdrojů, v roce 2016 vypadalo rozdělení následovně:

  • 50 % jaderné elektrárny,
  • 20 % uhelné elektrárny,
  • 10 % obnovitelné zdroje,
  • 20 % mix různých zdrojů.

Zaujal vás tento článek? Dozvěděli jste se něco nového? Podělte se o něj i se svými přáteli a známými a sdílejte ho na sociálních sítích!

Podobné příspěvky

Náklady na vytápění a ohřev vody jsou jedny z nejvyšších výdajů každé…

V létě horko k padnutí, v zimě přetopeno a problémy s neustálým větrán…

Jen si vzpomeňte na své prarodiče, kteří ke svícení používali olejové…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.