Carbounion rádce

Patříte mezi příznivce Dukly? Staňte se zákazníky Carbounion a získejte speciální odměnu

20.4.2017

Patříte mezi fanoušky a příznivce FK Dukla Praha? Máte rádi fotbalové dárky a úspory za energii v domácnosti? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak pro vás máme dobrou zprávu.

Fanděte s Carbounion a ušetříte

Společnost Carbounion je generálním partnerem Dukly Praha a nadšeným podporovatelem českého sportu, především fotbalové mládeže. Všichni noví zákazníci CARBOUNION BOHEMIA, kteří jsou zároveň fanoušky FK Dukla, mohou kromě úspor za energie získat množství bonusových výhod.

Spojte příjemné s užitečným – s Carbounion můžete získat vouchery na občerstvení při utkání Dukly, klubovou šálu, plakát „A“ mužstva, 2 vstupenky na libovolné utkání nebo třeba náramek s logem Dukly. O svůj dárek se také mohou přihlásit všichni fanoušci Dukly, kteří se již v nedávné době stali zákazníky Carbounion.

V Carbounion mají rádi dobrý fotbal, stejně jako vy

Carbounion se věnují dodávání elektřiny a plynu již od roku 1998. Společnost staví zejména na férovém jednání, dobré komunikaci s klienty, finanční stabilitě a nadšení do práce. Kromě opravdu velmi nízkých cen za energie vám také poradí, jak dále ušetřit za elektřinu a plyn.

Carbounion si svých zákazníků váží a poskytují jim perfektní zákaznický servis. V neposlední řadě jsou to také nadšení fanoušci Dukly Praha a stejně jako vy se radují z každého gólu do sítě soupeře.

Dodejte i vy svému fandění pořádnou porci energie! Staňte se zákazníky Carbounion a vyberte si svoji odměnu.

Podobné příspěvky

Zajímá vás spolupráce s velkým hráčem na energetickém trhu se jměním 3…

Pavel Hejkal pracuje ve společnosti Carbounion od samého začátku. Co n…

Finanční výdaje na energie jdou využít lepším způsobem, stačí „jen“ do…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.