Carbounion rádce

Patříte mezi příznivce Dukly? Staňte se zákazníky Carbounion a získejte speciální odměnu

20.4.2017

Patříte mezi fanoušky a příznivce FK Dukla Praha? Máte rádi fotbalové dárky a úspory za energii v domácnosti? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak pro vás máme dobrou zprávu.

Fanděte s Carbounion a ušetříte

Společnost Carbounion je generálním partnerem Dukly Praha a nadšeným podporovatelem českého sportu, především fotbalové mládeže. Všichni noví zákazníci CARBOUNION BOHEMIA, kteří jsou zároveň fanoušky FK Dukla, mohou kromě úspor za energie získat množství bonusových výhod.

Spojte příjemné s užitečným – s Carbounion můžete získat vouchery na občerstvení při utkání Dukly, klubovou šálu, plakát „A“ mužstva, 2 vstupenky na libovolné utkání nebo třeba náramek s logem Dukly. O svůj dárek se také mohou přihlásit všichni fanoušci Dukly, kteří se již v nedávné době stali zákazníky Carbounion.

V Carbounion mají rádi dobrý fotbal, stejně jako vy

Carbounion se věnují dodávání elektřiny a plynu již od roku 1998. Společnost staví zejména na férovém jednání, dobré komunikaci s klienty, finanční stabilitě a nadšení do práce. Kromě opravdu velmi nízkých cen za energie vám také poradí, jak dále ušetřit za elektřinu a plyn.

Carbounion si svých zákazníků váží a poskytují jim perfektní zákaznický servis. V neposlední řadě jsou to také nadšení fanoušci Dukly Praha a stejně jako vy se radují z každého gólu do sítě soupeře.

Dodejte i vy svému fandění pořádnou porci energie! Staňte se zákazníky Carbounion a vyberte si svoji odměnu.

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.