Carbounion rádce

Představujeme nový web Carbounion: v hlavní roli užitečné informace, díky kterým ušetříte

1.1.2017

Doba jde neustále dopředu a my s ní chceme držet krok, abychom vám – našim milým příznivcům a zákazníkům – mohli vždy nabídnout to nejlepší. A tak jsme se rozhodli vytvořit pro vás nový web. Je mnohem modernější a hezčí než předchozí verze a poskytne vám spoustu užitečných informací. Co všechno na našich stránkách najdete a jak vám pomohou s provozem domácnosti?

Hlavně přehledně

Snažili jsme se o co největší přehlednost, abyste vždy na pár kliknutí našli vše, co potřebujete. A díky responzivnímu designu se vám náš web bude v pořádku zobrazovat i v mobilu či tabletu. O tom, že se vyplatí ho pravidelně navštěvovat, vás přesvědčíme dále.

S námi se vyznáte v energiích a ušetříte

Elektřina nebo plyn tvoří neodmyslitelnou součást našich životů. Mají velký podíl na pohodlí při bydlení či výkonu práce, proto také účty za jejich spotřebu ukusují z domácích nebo firemních rozpočtů nejvíce. Na našich stránkách se dozvíte vše podstatné, abyste za energie neplatili zbytečně mnoho.

Spoustu praktických informací najdete na našem blogu, který jsme nazvali Carbounion rádce. Prostřednictvím zajímavých článků mimo jiné zjistíte, jak ušetřit nebo co nového se ve světě energií objevilo.

A protože rad k nezaplacení není nikdy dost, můžete se ptát v našem diskuzním fóru – Carbounion poradně. Dostane se vám zde odpovědí jak od ostatních čtenářů, tak i našich odborníků. Mimochodem, při pročítání již založených témat také narazíte na mnoho přínosných tipů.

A nyní pomyslná třešnička na našem webovém dortu. Abyste si mohli vše pěkně spočítat, nachystali jsme pro vás i online kalkulačku úspor za elektřinu či plyn. Za pár okamžiků díky ní jasně uvidíte, zda a jak můžete snížit účty za dodávky energií. Spočítejte si hned teď, jak na tom jste!

Nakonec dobrá zpráva pro uživatele sociálních sítí – jako Carbounion jsme i Facebooku, kde zveřejňujeme další skvělé rady a tipy.

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.