Carbounion rádce

Rozhovor s naším prokuristou na Business Animals: Co prozradil o práci v Carbounion?

3.10.2017

Pavel Hejkal pracuje ve společnosti Carbounion od samého začátku. Dnes je náš historicky první zaměstnanec prokuristou, což je podle jeho vlastních slov zástupce jednatele pro segment elektřiny a plynu. Co dalšího na sebe a svou práci v rozhovoru pro portál Business Animals prozradil?

Vedli jsme rozhovor s Pavlem Hejkalem.

Má v Česku cenu prodávat energie?

Pavel Hejkal mluvil v rozhovoru o rozjezdu firmy z nuly i o tom, jaké je mít za šéfa pana Petra Pauknera. Svěřil se, proč ho právě jeho nadřízený přesvědčil, že má cenu nabízet elektřinu a plyn koncovým zákazníkům.

„Chceme využít výhod, které máme. Známe komoditu, máme zaběhnutý obchod s uhlím, elektřinou a plynem, dobré vztahy s velkými dodavateli elektřiny,” vyjmenoval benefity.

Vize a nejbližší plány Carbounion

Prokurista Carbounion má zkušenosti z mnoha významných energetických firem včetně ČEZ. Začátky v Carbounion přesto nebyly jednoduché. V rozhovoru se svěřil se třemi klíčovými faktory, které přispěly k růstu firmy v českém prostředí.

„Naprosto věřím produktu a vizi, se kterou zde Carbounion působí. Máme přímé vazby na elektrárny a teplárny a nejsme závislí jen na vývoji trhu,” řekl mimo jiné Pavel Hejkal, který dále prozradil plány Carbounionu na rozšíření týmu externích obchodníků.

Nahlédněte do zákulisí Carbounion

Zajímá vás, jak vypadá zákulisí jedné z největších a nejstabilnějších českých firem? Přečtěte si rozhovor s naším prokuristou a o růstu, současnosti i plánech do budoucna naší společnosti se dozvíte mnohem více.

PŘEČÍST ROZHOVOR

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.