Carbounion rádce

S tarifem od Carbounion nejen ušetříte, ale dokonce i vyděláte

23.10.2017

Patříte mezi příznivce nízkých cen za energie? My také, proto jsme pro všechny naše zákazníky připravili speciální akci. Pomozte ušetřit za dodávky elektřiny či plynu i svým blízkým a užijte si svoji atraktivní finanční odměnu.

Získejte až 5 000 Kč za to, že budete hodní na své blízké

Určitě máte kolem sebe pár lidí, kteří zbytečně platí příliš vysoké poplatky za dodávky plynu nebo elektřiny. Spojte příjemné s užitečným a pomozte svým přátelům, rodině nebo známým získat levnější dodávky energie od Carbounion. Zdarma vám spočítáme, kolik mohou vaši blízcí ušetřit. Samozřejmě jim to také můžete spočítat sami s využitím kalkulačky na našem webu. Pokud bude jejich stávající tarif nevýhodný, není nic lehčího, než jim Carbounion doporučit a přihlásit se o svou odměnu:

  • Za každého nového odběratele elektřiny či plynu získáte 500 Kč.
  • Za každého nového odběratele elektřiny a plynu zároveň získáte 1 100 Kč.
  • Celkem můžete snadno získat až 5 000 Kč na odměnách za doporučení.

Nezapomeňte si za svůj dobrý skutek nechat vyplatit zaslouženou odměnu

Celá akce platí do konce listopadu, tak si ji nenechte utéct! Ještě nejste našimi zákazníky a chcete se jimi stát? Stačí kontaktovat zákaznické centrum na zakaznik@carbounion.cz či 222 990 550 a pak již také můžete sbírat odměny za doporučené odběratele.

Nezapomeňte se také přihlásit o svou odměnu: zašlete nám e-mail do 10 dnů od doby, co se váš doporučený známý stal zákazníkem. Do e-mailu napište jeho celé jméno, bydliště a datum narození. Obratem získáte nárok na slevu z vyúčtování cen energie v příslušné částce.

Podobné příspěvky

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Naše společnost podpořila 1 pracovní místo na Společensky účelná praco…

Ke konci roku bilancujeme. Promítáme si události, které se v našem svě…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.