Carbounion rádce - Spotřeba energií

26.2.

Kdy mohu používat noční proud?

Někteří lidé využívají při čerpání elektřiny dvoutarifní sazbu a ve vybraných časech ji tak odebírají výhodněji. Vždy je ale potřeba splnit jisté požadavky. Víte, kdy máte na „noční proud“ právo?

19.2.

Zateplení domu: jaká je cena za úspornější bydlení?

Zima letos ještě nekončí a právě v tomto období se nám do výdajů na bydlení nejvíc promítají poplatky za energie. Jednou z možností, jak neustále nepřitápět pod kotlem, je včasné zateplení domu.

12.2.

Neoprávněný odběr energií se nevyplácí. Víte, kdy vám hrozí?

Neoprávněný odběr se někteří lidé snaží využít jako způsob úspor za energie. Někdy se ale dotkne i těch, kteří začnou elektřinu nebo plyn odebírat načerno nechtěně. Podívejte se, jaké tresty se za něj udělují a co všechno ho může způsobit.

31.1.

S Carbounion ušetříte za energie i v roce 2018

Ceny energií se na přelomu roku pravidelně mění a rok 2018 není výjimkou. Carbounion přesto nabízí dodávku elektřiny a plynu za trvale nižší ceny než konkurence. Podívejte se na srovnání zahrnující aktuální sazby.

18.1.

Chytrá domácnost: Jak vám ušetří náklady na energie?

Chytrá domácnost už dávno není jen hudbou budoucnosti. Co všechno se skrývá pod termínem chytrá nebo inteligentní domácnost a jak může usnadnit život i vám?

6.12.

Úsporné osvětlení pro domácnost i na pracoviště: Jak svítit co nejlevněji?

Máte za svícení zbytečně vysoké výdaje? Přečtěte si článek o úsporných světelných zdrojích a třeba zjistíte, že je možné žít ještě levněji.

20.11.

Změna dodavatele energií a kolik na ní vaše firma může ušetřit

Změnit dodavatele energií vám můžete začít šetřit značné roční náklady, přitom vás to nebude stát skoro žádný čas navíc. Proč se tedy nezajímat, jestli byste jinde nemohli platit méně?

13.11.

Kontrola hlavního jističe: neutrácíte za firemní elektřinu zbytečně moc?

Při provozu své firmy můžete být sebešetrnější, přesto možná platíte za elektřinu zbytečně velké částky. Pokud je jistič příliš silný, projevuje se to negativně na vašich účtech. Co takhle si jistič raději nechat zkontrolovat?

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.