Carbounion rádce - Spotřeba energií

20.11.

Změna dodavatele energií a kolik na ní vaše firma může ušetřit

Změnit dodavatele energií vám můžete začít šetřit značné roční náklady, přitom vás to nebude stát skoro žádný čas navíc. Proč se tedy nezajímat, jestli byste jinde nemohli platit méně?

13.11.

Kontrola hlavního jističe: neutrácíte za firemní elektřinu zbytečně moc?

Při provozu své firmy můžete být sebešetrnější, přesto možná platíte za elektřinu zbytečně velké částky. Pokud je jistič příliš silný, projevuje se to negativně na vašich účtech. Co takhle si jistič raději nechat zkontrolovat?

30.10.

Výroba vlastní elektrické energie: vyplatí se vaší firmě?

Jedním ze způsobů, jak za firmu výrazně ušetřit, je vyrábět si vlastní elektrickou energii. Využívat alternativní zdroje energie vám přinese nejen úspory za účty, ale také vizitku ekologicky šetrné společnosti.

16.10.

Vytápění kancelářských i výrobních prostor? Víme, na čem ušetřit

Výdaje plynoucí z vytápění firemních prostor tvoří zpravidla více než polovinu poplatků za energie. Podívejte se na naše tipy, jak na topení v kancelářích i ve výrobě co nejvíce ušetřit.

9.10.

Kancelářská technika: jakou spotřebu mají přístroje ve vaší firmě?

Pokud provozujete firmu, bez používání kancelářské techniky se v dnešní době neobejdete. Víte, jakou spotřebu přístroje ve vaší firmě přibližně mají?

26.9.

Co je největším žroutem elektřiny ve vaší firmě?

Snížení výdajů za elektrickou energii je jednoznačným krokem ke snížení celkových nákladů na chod vaší firmy. Spotřeba elektřiny přitom celosvětově spíše stoupá a ve firmách na tom mají často velký podíl hlavně výrobní stroje.

12.9.

Jaká svítidla vybrat do vaší firmy?

Správnému výběru osvětlení do firmy se vyplatí věnovat pozornost, má totiž vliv na výkon i náladu zaměstnanců. Jak světla tedy vybrat a neutratit za ně jmění?

21.8.

Jak změnit dodavatele energií? Nikdy to nebylo jednodušší!

Možná vás už někdy napadlo změnit dodavatele energií, abyste mohli platit méně. Nechcete ale podstupovat složitý proces, proto změnu vždy raději odložíte. Dnes vám ukážeme, jak moc to ve skutečnosti může být jednoduché. A kolik díky tomu můžete ušetřit.

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.