Carbounion rádce

Stáhněte si zdarma e-book, díky kterému ušetříte více než 5 000 Kč za rok

6.2.2017

Určitě nám dáte za pravdu, že 5 tisíc korun je rozhodně atraktivní suma, se kterou se dá naložit mnoha zajímavými způsoby. Můžete si za ni dopřát třeba příjemný odpočinkový pobyt, pořídit vytoužený domácí spotřebič, doplnit sportovní výbavu či udělat pořádný nákup zásob nebo obout na auto nové gumy. Připravili jsme pro vás e-book, který vám dá jedinečnou příležitost takovou hezkou částku velmi snadno ušetřit.

Stáhněte si zdarma e-book a ušetřete více než 5 000 Kč ročně

Jak toho dosáhnete? Klíčem k úspěchu jsou jednoduché změny návyků při obstarávání chodu domácnosti. Snížíte spotřebu energií a přestanete plýtvat. Na konci roku vás pak bude čekat překvapení v podobě přeplatku vůči již zaplaceným zálohám, který se může vyšplhat právě na tisíce.

Žádné složité rekonstrukce, šetřit začnete okamžitě

Nebojte se, v knize nenajdete žádná doporučení typu: „vyměňte okna, jinak to nemá smysl“ nebo „pořiďte si pasivní dům, žádná jiná možnost není“. Obsahuje tipy, s jejichž realizací můžete začít hned. Možná budete překvapení, kolik elektřiny spotřebujete zbytečně. A přitom stačí jen dělat některé úkony o trochu jinak.

Úspornější vaření, vytápění, svícení a nejen to

Zaměřili jsme se na vše, co souvisí s běžným bydlením. Dozvíte se tak například, jak šetřit při přípravě pokrmů, nejrůznějších domácích pracích či používání spotřebičů (od lednice přes pračku až k počítači či tiskárně). Také vám na jeho stránkách vysvětlíme, proč nepoužívat pohotovostní režim.

Podobné příspěvky

Vaření někteří lidé bezmezně milují a jiní zas považují pouze za nutné…

Ať už vás doma, na chalupě či v kanceláři zahřívá jakýkoliv druh topid…

Bez osvětlení se doma neobejdete. Ale právě spotřeba svítidel tvoří ve…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.