Carbounion rádce

Vzorová žádost o uzavření smlouvy a další dokumenty. Kdy se vám mohou hodit?

26.3.2018

Smlouva na odběr elektřiny nebo plynu, ale také žádost o změnu smluvních údajů – jakmile přijde na „papírování“, někteří odběratelé energií tápou. Víte, kde najdete vzor pro uzavření smlouvy na energie nebo co zařídit při stěhování na novou adresu?

Všechny potřebné dokumenty pro různé příležitosti v oblasti energií najdete u Carbounion.

Co když se stěhujete

Měníte-li distribuční sazbu, platební podmínky nebo například zasílací adresu, stačí pouze poslat dodavateli energií žádost o změnu smluvních údajů. To ovšem neplatí tehdy, když se stěhujete a elektřinu nebo plyn odebíráte na novém místě. V tom případě je nutné požádat o ukončení stávající smlouvy a zároveň podepsat smlouvu novou. Ukončení smlouvy se týká například i přepsání odběrného místa na nového odběratele nebo demontáže elektroměru.

Chcete čerpat energie levněji?

Carbounion nabízí svým zákazníkům trvale výhodné podmínky odběru plynu nebo elektrické energie. Zájemcům o naše služby stačí vyplnit žádost o uzavření smlouvy a tu nám poté vyplněnou odeslat. Vše potřebné vyřídíme za vás a vy budete moct už brzy čerpat energie za nižší cenu než dosud.

Všechny dokumenty na jednom místě

Vzorovou žádost o uzavření smlouvy, ale také další dokumenty potřebné pro různé příležitosti najdete v sekci Dokumenty ke stažení na našem webu. Jednoduše si je stáhněte ve formátu PDF a využijte je k tomu, abyste energie odebírali levně a bez problému.

Podobné příspěvky

Vaření někteří lidé bezmezně milují a jiní zas považují pouze za nutné…

Ať už vás doma, na chalupě či v kanceláři zahřívá jakýkoliv druh topid…

Bez osvětlení se doma neobejdete. Ale právě spotřeba svítidel tvoří ve…

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.