Carbounion rádce

12.2.

Neoprávněný odběr energií se nevyplácí. Víte, kdy vám hrozí?

Neoprávněný odběr se někteří lidé snaží využít jako způsob úspor za energie. Někdy se ale dotkne i těch, kteří začnou elektřinu nebo plyn odebírat načerno nechtěně. Podívejte se, jaké tresty se za něj udělují a co všechno ho může způsobit.

31.1.

S Carbounion ušetříte za energie i v roce 2018

Ceny energií se na přelomu roku pravidelně mění a rok 2018 není výjimkou. Carbounion přesto nabízí dodávku elektřiny a plynu za trvale nižší ceny než konkurence. Podívejte se na srovnání zahrnující aktuální sazby.

24.1.

Ušetřete na provozu firmy díky novému e-booku od Carbounion

Poplatky za energie tvoří nezanedbatelnou část výdajů při provozu každé firmy. Nebylo by lepší své finance využívat přínosněji? Carbounion vydává nový e-book, který vám pomůže čerpat energie chytře a výhodně.

18.1.

Chytrá domácnost: Jak vám ušetří náklady na energie?

Chytrá domácnost už dávno není jen hudbou budoucnosti. Co všechno se skrývá pod termínem chytrá nebo inteligentní domácnost a jak může usnadnit život i vám?

12.1.

Získejte až 1 000 Kč přechodem ke Carbounion

Novým zákazníkům rozdáváme vouchery v hodnotě 500 Kč na odběr elektřiny a 1 000 Kč na odběr plynu. Zajímá vás, jak čerpat energie od Carbounion ještě výhodněji?

3.1.

19.12.

Carbounion vám přeje krásné Vánoce

Příjemné prožití vánočních svátků a co nejšťastnější vstup do nového roku vám přeje Carbounion.

13.12.

Pracovní příležitost: Carbounion hledá technika zakázek!

Líbila by se vám práce v energetice, máte elektrotechnickou kvalifikaci a troufáte si vést tým spolupracovníků? Stabilní a ekonomicky silná skupina Carbounion hledá nového zaměstnance na pozici technik zakázek pro Jihočeský kraj.

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.