Carbounion rádce

19.3.

Víte, jak číst data z elektroměru a plynoměru?

Umět si přečíst data z elektroměru nebo plynoměru je jedním ze způsobů, jak mít své finance pod kontrolou. Využijete je nejen při samoodečtu, ale také pro vlastní účely. Víte, která by vás měla zajímat?

12.3.

Autobusy na elektřinu: která česká města už šetří životní prostředí?

Města v České republice se začínají vypořádávat se znečištěným ovzduším. Někde už městská doprava jezdí pouze na elektřinu, jinde je provoz elektrobusů stále v plenkách. Kde v tuzemsku se lidem začíná dýchat lépe?

26.2.

Kdy mohu používat noční proud?

Někteří lidé využívají při čerpání elektřiny dvoutarifní sazbu a ve vybraných časech ji tak odebírají výhodněji. Vždy je ale potřeba splnit jisté požadavky. Víte, kdy máte na „noční proud“ právo?

19.2.

Zateplení domu: jaká je cena za úspornější bydlení?

Zima letos ještě nekončí a právě v tomto období se nám do výdajů na bydlení nejvíc promítají poplatky za energie. Jednou z možností, jak neustále nepřitápět pod kotlem, je včasné zateplení domu.

12.2.

Neoprávněný odběr energií se nevyplácí. Víte, kdy vám hrozí?

Neoprávněný odběr se někteří lidé snaží využít jako způsob úspor za energie. Někdy se ale dotkne i těch, kteří začnou elektřinu nebo plyn odebírat načerno nechtěně. Podívejte se, jaké tresty se za něj udělují a co všechno ho může způsobit.

31.1.

S Carbounion ušetříte za energie i v roce 2018

Ceny energií se na přelomu roku pravidelně mění a rok 2018 není výjimkou. Carbounion přesto nabízí dodávku elektřiny a plynu za trvale nižší ceny než konkurence. Podívejte se na srovnání zahrnující aktuální sazby.

24.1.

Ušetřete na provozu firmy díky novému e-booku od Carbounion

Poplatky za energie tvoří nezanedbatelnou část výdajů při provozu každé firmy. Nebylo by lepší své finance využívat přínosněji? Carbounion vydává nový e-book, který vám pomůže čerpat energie chytře a výhodně.

18.1.

Chytrá domácnost: Jak vám ušetří náklady na energie?

Chytrá domácnost už dávno není jen hudbou budoucnosti. Co všechno se skrývá pod termínem chytrá nebo inteligentní domácnost a jak může usnadnit život i vám?

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.