Carbounion rádce

9.10.

Kancelářská technika: jakou spotřebu mají přístroje ve vaší firmě?

Pokud provozujete firmu, bez používání kancelářské techniky se v dnešní době neobejdete. Víte, jakou spotřebu přístroje ve vaší firmě přibližně mají?

3.10.

Chcete spolupracovat s největšími? V Carbounion hledáme externího obchodníka!

Zajímá vás spolupráce s velkým hráčem na energetickém trhu se jměním 3,7 miliardy korun? Pokud chcete být součástí obchodního týmu a podílet se na tvorbě strategie přístupu k zákazníkům, možná jste náš člověk.

3.10.

Rozhovor s naším prokuristou na Business Animals: Co prozradil o práci v Carbounion?

Pavel Hejkal pracuje ve společnosti Carbounion od samého začátku. Co na sebe a svou práci v rozhovoru pro portál Business Animals prozradil?

26.9.

Co je největším žroutem elektřiny ve vaší firmě?

Snížení výdajů za elektrickou energii je jednoznačným krokem ke snížení celkových nákladů na chod vaší firmy. Spotřeba elektřiny přitom celosvětově spíše stoupá a ve firmách na tom mají často velký podíl hlavně výrobní stroje.

20.9.

Jak ušetřit za energie v domácnosti? Poradí vám nový e-book

Finanční výdaje na energie jdou využít lepším způsobem, stačí „jen“ dostat účty pod kontrolu. Také nechcete za elektřinu nebo plyn dávat z rozpočtu více, než je opravdu nutné?

18.9.

Carbounion mezi 100 nejlepšími firmami za rok 2016

Carbounion zabodoval v soutěži renomovaného ekonomického týdeníku EURO „Českých 100 nejlepších“. Jedná se tak o další mimořádný úspěch na domácí scéně.

12.9.

Jaká svítidla vybrat do vaší firmy?

Správnému výběru osvětlení do firmy se vyplatí věnovat pozornost, má totiž vliv na výkon i náladu zaměstnanců. Jak světla tedy vybrat a neutratit za ně jmění?

28.8.

7 tipů na využití sluneční energie: Ohřev vody, powerbanka i rádio

Pod solární energií si možná představíte hlavně fotovoltaické elektrárny nebo střešní panely k získávání elektřiny. Využití je ale mnohem pestřejší. Jak ji můžete využít i vy?

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.