Carbounion rádce

6.11.

Carbounion se podílí na zachování a obnově kulturních památek

Máme rádi ten dobrý pocit, když můžeme jméno Carbounion spojovat s věcmi, které nám dávají smysl. Proto jsme sponzorstvím podpořili další dva projekty – v článku se dozvíte, které to byly.

30.10.

Výroba vlastní elektrické energie: vyplatí se vaší firmě?

Jedním ze způsobů, jak za firmu výrazně ušetřit, je vyrábět si vlastní elektrickou energii. Využívat alternativní zdroje energie vám přinese nejen úspory za účty, ale také vizitku ekologicky šetrné společnosti.

23.10.

S tarifem od Carbounion nejen ušetříte, ale dokonce i vyděláte

Šetříte v domácím rozpočtu, kde se dá? Pak vás jistě potěší speciální akce, kterou jsme připravili pro všechny naše zákazníky – s Carbounion tak můžete nejen šetřit, ale též vydělat. Zjistěte, jak na to.

16.10.

Vytápění kancelářských i výrobních prostor? Víme, na čem ušetřit

Výdaje plynoucí z vytápění firemních prostor tvoří zpravidla více než polovinu poplatků za energie. Podívejte se na naše tipy, jak na topení v kancelářích i ve výrobě co nejvíce ušetřit.

9.10.

Kancelářská technika: jakou spotřebu mají přístroje ve vaší firmě?

Pokud provozujete firmu, bez používání kancelářské techniky se v dnešní době neobejdete. Víte, jakou spotřebu přístroje ve vaší firmě přibližně mají?

3.10.

Chcete spolupracovat s největšími? V Carbounion hledáme externího obchodníka!

Zajímá vás spolupráce s velkým hráčem na energetickém trhu se jměním 3,7 miliardy korun? Pokud chcete být součástí obchodního týmu a podílet se na tvorbě strategie přístupu k zákazníkům, možná jste náš člověk.

3.10.

Rozhovor s naším prokuristou na Business Animals: Co prozradil o práci v Carbounion?

Pavel Hejkal pracuje ve společnosti Carbounion od samého začátku. Co na sebe a svou práci v rozhovoru pro portál Business Animals prozradil?

26.9.

Co je největším žroutem elektřiny ve vaší firmě?

Snížení výdajů za elektrickou energii je jednoznačným krokem ke snížení celkových nákladů na chod vaší firmy. Spotřeba elektřiny přitom celosvětově spíše stoupá a ve firmách na tom mají často velký podíl hlavně výrobní stroje.

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.