Carbounion rádce

21.8.

Jak změnit dodavatele energií? Nikdy to nebylo jednodušší!

Možná vás už někdy napadlo změnit dodavatele energií, abyste mohli platit méně. Nechcete ale podstupovat složitý proces, proto změnu vždy raději odložíte. Dnes vám ukážeme, jak moc to ve skutečnosti může být jednoduché. A kolik díky tomu můžete ušetřit.

14.8.

5 zásad pro bezpečné používání zemního plynu v domácnosti

Zemní plyn sám o sobě škodlivý není, v případě úniku ale dokáže napáchat spoustu škody. Jak se využívání zemního plynu nebát? Přečtěte si 5 bezpečnostních zásad, které byste rozhodně měli dodržovat.

7.8.

Nová zelená úsporám: Prozradíme, na co všechno můžete získat dotace

Výdaje na energie zatěžují rodinné rozpočty, snížení mohou přinést často nákladné stavební úpravy. S jejich financováním pomáhá dotační program Nová zelená úsporám. Na co všechno lze dotace získat a jaká je jejich výše?

31.7.

Carbounion pro dlouhý život: podporujeme Společnost pro gastrointestinální onkologii

Zásobujeme domácnosti výhodnou energií – a taky podporujeme organizace zlepšující životy lidí, jako je Společnost pro gastrointestinální onkologii ČLS JEP. Přečtěte si více o tom, jak pomáháme.

24.7.

Nejlepší elektřina na trhu? Carbounion zabodoval v dTestu!

Vyznáte se v poplatcích, které si distributoři účtují za energie? A jste si jistí, že neplatíte zbytečně moc?

14.7.

10 tipů, jak uspořit za energie v domácnosti

Ušetřete na výdajích za domácnost i bez výrazných vstupních investic. S finanční situací vám mohou pomoci moderní technologie, ale také selský rozum. Sestavili jsme pro vás deset tipů, jak výdaje za energie zkrouhnout.

7.7.

Carbounion mezi nejstabilnějšími českými firmami za rok 2016

V červnu 2017 se Carbounion dočkal na domácí půdě dvou velmi významných ocenění – obdrželi jsme certifikát AAA a umístili se v anketě CZECH TOP 100.

29.6.

Jak se vyhnout úniku tepla při větrání? Poradíme vám

Větrání v budovách je nezbytné, eliminuje problémy s odváděním vlhkosti a slouží jako prevence proti plísním i zdravotním problémům obyvatel. Umíte ale větrat správně?

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.