Carbounion rádce

21.6.

Průkaz energetické náročnosti budov: kdo ho potřebuje a k čemu slouží?

Co přesně je průkaz energetické náročnosti budovy a jaký je jeho účel? Kde všude máte povinnost ho nechat zpracovat a ve kterých případech to naopak není potřeba? V článku vám vše prozradíme!

12.6.

Carbounion podporuje mladé talenty FK Dukla

Protože vám chceme dodávat energii nejen do domácnosti, ale i do života, podporujeme český sport. Pomáháme nejen FK Dukla, ale také „duklácké“ mládeži.

31.5.

Co je to nulový dům?

O nulových domech se v poslední době hodně mluví – co přesně se ale pod tímto termínem skrývá? A jak se vlastně nulový dům liší od domu pasivního?

22.5.

Jak funguje vodní elektrárna?

Majestátní, ekologické a trochu tajemné – to jsou vodní elektrárny. Jak ale tyto působivé stavby fungují a co je na nich nejzajímavější? V dnešním článku vám vše prozradíme!

15.5.

Spotřeba velkého domu: na kolik přijde plynové topení a bazén?

Spotřeba energie ve velkém domě je složité téma. Čím topit, jak ohřívat vodu, jaký materiál má nejlepší vlastnosti? V článku pro vás najdeme vhodné řešení.

10.5.

Jak reklamovat vyúčtování energie správně a bez nervů

Nepříjemná, ale obvyklá záležitost – reklamace vyúčtování za energie. Jak řešit ohromnou částku na vyúčtování a na co máte právo? Poradíme v článku!

2.5.

Spočítejte si velikost hlavního jističe. Poradíme vám, jak na to

Hlavní jistič je zařízení, které zabraňuje přetížení vodičů. Jeho velikost má také přímý vliv na to, kolik platíte za energie – spočítejte si ji sami.

28.4.

Známe vítěze soutěže o skvělé dárky s Carbounion a Duklou Praha

Jste mezi šťastnými výherci soutěže s FK Dukla? Získali jste právě vy atraktivní fotbalové ceny? My už vítěze známe – podívejte se, kdo se může těšit na fotbalové dárečky.

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.