Carbounion rádce

20.9.

Jak ušetřit za energie v domácnosti? Poradí vám nový e-book

Finanční výdaje na energie jdou využít lepším způsobem, stačí „jen“ dostat účty pod kontrolu. Také nechcete za elektřinu nebo plyn dávat z rozpočtu více, než je opravdu nutné?

18.9.

Carbounion mezi 100 nejlepšími firmami za rok 2016

Carbounion zabodoval v soutěži renomovaného ekonomického týdeníku EURO „Českých 100 nejlepších“. Jedná se tak o další mimořádný úspěch na domácí scéně.

12.9.

Jaká svítidla vybrat do vaší firmy?

Správnému výběru osvětlení do firmy se vyplatí věnovat pozornost, má totiž vliv na výkon i náladu zaměstnanců. Jak světla tedy vybrat a neutratit za ně jmění?

28.8.

7 tipů na využití sluneční energie: Ohřev vody, powerbanka i rádio

Pod solární energií si možná představíte hlavně fotovoltaické elektrárny nebo střešní panely k získávání elektřiny. Využití je ale mnohem pestřejší. Jak ji můžete využít i vy?

21.8.

Jak změnit dodavatele energií? Nikdy to nebylo jednodušší!

Možná vás už někdy napadlo změnit dodavatele energií, abyste mohli platit méně. Nechcete ale podstupovat složitý proces, proto změnu vždy raději odložíte. Dnes vám ukážeme, jak moc to ve skutečnosti může být jednoduché. A kolik díky tomu můžete ušetřit.

14.8.

5 zásad pro bezpečné používání zemního plynu v domácnosti

Zemní plyn sám o sobě škodlivý není, v případě úniku ale dokáže napáchat spoustu škody. Jak se využívání zemního plynu nebát? Přečtěte si 5 bezpečnostních zásad, které byste rozhodně měli dodržovat.

7.8.

Nová zelená úsporám: Prozradíme, na co všechno můžete získat dotace

Výdaje na energie zatěžují rodinné rozpočty, snížení mohou přinést často nákladné stavební úpravy. S jejich financováním pomáhá dotační program Nová zelená úsporám. Na co všechno lze dotace získat a jaká je jejich výše?

31.7.

Carbounion pro dlouhý život: podporujeme Společnost pro gastrointestinální onkologii

Zásobujeme domácnosti výhodnou energií – a taky podporujeme organizace zlepšující životy lidí, jako je Společnost pro gastrointestinální onkologii ČLS JEP. Přečtěte si více o tom, jak pomáháme.

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.