Carbounion rádce

24.7.

Nejlepší elektřina na trhu? Carbounion zabodoval v dTestu!

Vyznáte se v poplatcích, které si distributoři účtují za energie? A jste si jistí, že neplatíte zbytečně moc?

14.7.

10 tipů, jak uspořit za energie v domácnosti

Ušetřete na výdajích za domácnost i bez výrazných vstupních investic. S finanční situací vám mohou pomoci moderní technologie, ale také selský rozum. Sestavili jsme pro vás deset tipů, jak výdaje za energie zkrouhnout.

7.7.

Carbounion mezi nejstabilnějšími českými firmami za rok 2016

V červnu 2017 se Carbounion dočkal na domácí půdě dvou velmi významných ocenění – obdrželi jsme certifikát AAA a umístili se v anketě CZECH TOP 100.

29.6.

Jak se vyhnout úniku tepla při větrání? Poradíme vám

Větrání v budovách je nezbytné, eliminuje problémy s odváděním vlhkosti a slouží jako prevence proti plísním i zdravotním problémům obyvatel. Umíte ale větrat správně?

21.6.

Průkaz energetické náročnosti budov: kdo ho potřebuje a k čemu slouží?

Co přesně je průkaz energetické náročnosti budovy a jaký je jeho účel? Kde všude máte povinnost ho nechat zpracovat a ve kterých případech to naopak není potřeba? V článku vám vše prozradíme!

12.6.

Carbounion podporuje mladé talenty FK Dukla

Protože vám chceme dodávat energii nejen do domácnosti, ale i do života, podporujeme český sport. Pomáháme nejen FK Dukla, ale také „duklácké“ mládeži.

31.5.

Co je to nulový dům?

O nulových domech se v poslední době hodně mluví – co přesně se ale pod tímto termínem skrývá? A jak se vlastně nulový dům liší od domu pasivního?

22.5.

Jak funguje vodní elektrárna?

Majestátní, ekologické a trochu tajemné – to jsou vodní elektrárny. Jak ale tyto působivé stavby fungují a co je na nich nejzajímavější? V dnešním článku vám vše prozradíme!

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.