Carbounion rádce

7.7.

Carbounion mezi nejstabilnějšími českými firmami za rok 2016

V červnu 2017 se Carbounion dočkal na domácí půdě dvou velmi významných ocenění – obdrželi jsme certifikát AAA a umístili se v anketě CZECH TOP 100.

29.6.

Jak se vyhnout úniku tepla při větrání? Poradíme vám

Větrání v budovách je nezbytné, eliminuje problémy s odváděním vlhkosti a slouží jako prevence proti plísním i zdravotním problémům obyvatel. Umíte ale větrat správně?

21.6.

Průkaz energetické náročnosti budov: kdo ho potřebuje a k čemu slouží?

Co přesně je průkaz energetické náročnosti budovy a jaký je jeho účel? Kde všude máte povinnost ho nechat zpracovat a ve kterých případech to naopak není potřeba? V článku vám vše prozradíme!

12.6.

Carbounion podporuje mladé talenty FK Dukla

Protože vám chceme dodávat energii nejen do domácnosti, ale i do života, podporujeme český sport. Pomáháme nejen FK Dukla, ale také „duklácké“ mládeži.

31.5.

Co je to nulový dům?

O nulových domech se v poslední době hodně mluví – co přesně se ale pod tímto termínem skrývá? A jak se vlastně nulový dům liší od domu pasivního?

22.5.

Jak funguje vodní elektrárna?

Majestátní, ekologické a trochu tajemné – to jsou vodní elektrárny. Jak ale tyto působivé stavby fungují a co je na nich nejzajímavější? V dnešním článku vám vše prozradíme!

10.5.

Jak reklamovat vyúčtování energie správně a bez nervů

Nepříjemná, ale obvyklá záležitost – reklamace vyúčtování za energie. Jak řešit ohromnou částku na vyúčtování a na co máte právo? Poradíme v článku!

2.5.

Spočítejte si velikost hlavního jističe. Poradíme vám, jak na to

Hlavní jistič je zařízení, které zabraňuje přetížení vodičů. Jeho velikost má také přímý vliv na to, kolik platíte za energie – spočítejte si ji sami.

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.