Carbounion rádce

28.4.

Známe vítěze soutěže o skvělé dárky s Carbounion a Duklou Praha

Jste mezi šťastnými výherci soutěže s FK Dukla? Získali jste právě vy atraktivní fotbalové ceny? My už vítěze známe – podívejte se, kdo se může těšit na fotbalové dárečky.

20.4.

Patříte mezi příznivce Dukly? Staňte se zákazníky Carbounion a získejte speciální odměnu

Patříte mezi fanoušky a příznivce FK Dukla Praha? Pak pro vás máme dobrou zprávu – za svoji přízeň můžete získat atraktivní odměny!

27.3.

Proč se Češi špatně orientují v nabídce energetických společností?

Schopnost Čechů orientovat se v nabídce energií je velice malá. Pokud ale znáte nabídku dobře, máte první krok k úsporám za sebou. Proč se vyplatí ji znát?

20.3.

Spotřeba středního domu: Jak je na tom tepelné čerpadlo a elektrické topení?

V minulém článku jsme se podívali na malý dům, spotřeba energie ve větším domě je již téma na další úvahu. Podívejme se teď společně na konkrétní příklady nákladů při topení čerpadlem nebo elektrickým topením.

13.3.

Rekuperace energie

Jak rekuperace funguje, o co vůbec jde a jak vám pomůže snížit energetické náklady? Je vhodná pro všechny, nebo jsou případy, kdy je lepší o ní ani neuvažovat? Čtěte dál, v článku se vše dozvíte.

6.3.

Carbounion, hrdý partner FK Dukla Praha

Dodávat energii pro nás znamená více, než jen zásobovat české domácnosti teplem a elektřinou. Chceme vám také dodat energii do života. Právě proto podporujeme organizace, které přináší lidem zdraví, kulturu a zábavu.

3.3.

Co znamenají názvy jističů?

Nejspíše víte, kde máte doma či v garáži jističe a co dělat, když vám „vyletí pojistky“. Pokud vás ale zajímá, co se skrývá pod zkratkami, jako je 3×25 A, 3×36 A nebo 1×10 A, jste na správném místě.

1.3.

Cena plynu za m3

Používáte doma zemní plyn na vaření či topení? Pak samozřejmě dobře víte, kolik za něj každý měsíc zaplatíte. Co vše ale cenu plynu ovlivňuje a jaké další faktory zde vstupují do hry? Které vlastnosti plynu by vás mohly jako spotřebitele zajímat? V dnešním článku se blíže podíváme na výpočty ceny plynu a vše, co s tím souvisí.

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.