Carbounion rádce

10.5.

Jak reklamovat vyúčtování energie správně a bez nervů

Nepříjemná, ale obvyklá záležitost – reklamace vyúčtování za energie. Jak řešit ohromnou částku na vyúčtování a na co máte právo? Poradíme v článku!

2.5.

Spočítejte si velikost hlavního jističe. Poradíme vám, jak na to

Hlavní jistič je zařízení, které zabraňuje přetížení vodičů. Jeho velikost má také přímý vliv na to, kolik platíte za energie – spočítejte si ji sami.

28.4.

Známe vítěze soutěže o skvělé dárky s Carbounion a Duklou Praha

Jste mezi šťastnými výherci soutěže s FK Dukla? Získali jste právě vy atraktivní fotbalové ceny? My už vítěze známe – podívejte se, kdo se může těšit na fotbalové dárečky.

20.4.

Patříte mezi příznivce Dukly? Staňte se zákazníky Carbounion a získejte speciální odměnu

Patříte mezi fanoušky a příznivce FK Dukla Praha? Pak pro vás máme dobrou zprávu – za svoji přízeň můžete získat atraktivní odměny!

27.3.

Proč se Češi špatně orientují v nabídce energetických společností?

Schopnost Čechů orientovat se v nabídce energií je velice malá. Pokud ale znáte nabídku dobře, máte první krok k úsporám za sebou. Proč se vyplatí ji znát?

20.3.

Spotřeba středního domu: Jak je na tom tepelné čerpadlo a elektrické topení?

V minulém článku jsme se podívali na malý dům, spotřeba energie ve větším domě je již téma na další úvahu. Podívejme se teď společně na konkrétní příklady nákladů při topení čerpadlem nebo elektrickým topením.

13.3.

Rekuperace energie

Jak rekuperace funguje, o co vůbec jde a jak vám pomůže snížit energetické náklady? Je vhodná pro všechny, nebo jsou případy, kdy je lepší o ní ani neuvažovat? Čtěte dál, v článku se vše dozvíte.

6.3.

Carbounion, hrdý partner FK Dukla Praha

Dodávat energii pro nás znamená více, než jen zásobovat české domácnosti teplem a elektřinou. Chceme vám také dodat energii do života. Právě proto podporujeme organizace, které přináší lidem zdraví, kulturu a zábavu.

Jsme na Facebooku

Kategorie rádce

Diskuze z poradny

… zobrazit další

Spočítejte si úsporu energií

Zjistěte, kolik můžete ušetřit přechodem ke Carbounion na elektřině a plynu.