Soutěžte s Carbounion o solární rádio, solární nabíječku s power bankou a budík na vodu!

Víte, na čem ušetřit v domácnosti? Ověřte si své znalosti a hrajte s Carbounion od 2. 10. 2017 do 31. 10. 2017 o solární rádio, solární nabíječku s power bankou a budík na vodu!

Vyhrává 30., 60. a 90. správná odpověď.

Jak se soutěže zúčastnit

Pro účast v soutěži stačí vyplnit soutěžní formulář, na který naleznete odkaz v tlačítku níže, a zodpovědět tři jednoduché soutěžní otázky. Otázky se týkají úspor za energie v domácnosti a jsou velmi snadné – nápovědu navíc najdete v našem e-booku. Pak už stačí formulář odeslat a čekat, zda jste odpověď odeslali ve správnou chvíli.

Rozhodně se také podělte o možnost vyhrát na sociálních sítích. Váš zájem o soutěže nás motivuje k pořádání dalších!

Co můžete vyhrát

 • Solární rádio – 30. odpověď
 • Solární nabíječka s power bankou – 60. odpověď
 • Budík na vodu – 90. odpověď

Tak už na nic nečekejte a soutěžte s námi o atraktivní věcné ceny.

Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení.


Kompletní pravidla soutěže

 • Vyhlašovatelem je CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o. se sídlem Václavské náměstí 846/1, Praha 1 – Nové Město, 110 001. Soutěže se může zúčastnit kterákoliv fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenska. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o. a jejich rodinní příslušníci.
 • Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o. si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv, i bez udání důvodů, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.
 • Soutěž probíhá od 2. října do 31. října 2017. Vyhlášení výsledků proběhne do 3 pracovních dnů od ukončení soutěže na webu www.carbounion.cz a na facebookové stránce http://www.facebook.com/carbounion. Výherci budou také kontaktováni na zadané e-mailové adrese.
 • Do soutěže se soutěžící přihlásí vyplněním formuláře na stránce carbounion.cz/soutezte-s-carbounion.
 • Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou. V opačném případě bude ze soutěže vyloučen.
 • Vítěz musí zodpovědět správně na všechny otázky. V případě jedné nesprávné odpovědi dostává šanci další soutěžící v pořadí (pokud tedy např. 30. soutěžící v pořadí nezodpoví všechny 3 otázky správně, může vyhrát 31. v pořadí a tak dále).
 • Pořadatel si vyhrazuje právo nezapočítat podezřelé hlasy, popřípadě soutěžícího vyřadit v případě podezření na ovlivnění výsledků nekalým jednáním (automatizovanou či strojovou činností).
 • Každý účastník může hlasovat v soutěži pouze jednou v průběhu celé soutěže.
 • Účastník soutěže uděluje společnosti CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o. souhlas podle z. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním osobních dat jakkoliv obsažených nebo získaných pomocí e-mailu nebo jiným způsobem, a to pro účely soutěže. Vyplněním formuláře soutěžící souhlasí s tím, že jeho e-mail může CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o. využít pro reklamní a marketingové účely. Dále soutěžící souhlasí s tím, že jeho jméno může být zveřejněno na webových stránkách www.carbounion.cz a facebookové stránce http://www.facebook.com/carbounion.
 • Výherci budou po vyhlášení výsledků kontaktováni na e-mail, který uvedli do soutěžního formuláře.
 • Přihlásit se o výhru je možné do 10. listopadu 2017, jinak propadá pořadateli bez náhrady.
 • Výhry v soutěži:
  30. správná odpověď = solární rádio
  60. správná odpověď = solární nabíječka s power bankou
  90. správná odpověď = budík na vodu

V Praze dne 1. října 2017, CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o.

Zavoláme Vám!

K telefonátu si prosím připravte poslední vyúčtování.


Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.