Soutěžte s Carbounion o skvělé ceny!

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme kontaktovali e-mailem.

Děkujeme všem 106 zájemcům, kteří se naší soutěže účastnili. Ti z vás, kteří nevyhráli, nemusejí být zklamaní, v blízké době plánujeme další soutěž o krásné ceny.


Připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát zajímavé a hodnotné věcné ceny – které jsou navíc ekologické a využívají přírodních zdrojů energie.

Jak na to

Je to velmi snadné, potřebujete k tomu jen trochu času a chuť zkusit své štěstí. Prostřednictvím Google formuláře (odkaz naleznete v tlačítku níže) nám zašlete odpověď na otázku „Jaká je velikost vaší úspory za plyn nebo elektřinu dle naší kalkulačky?“ a pak už jen budete trpělivě čekat, zda právě vaše odpověď patří mezi výherní.

Abychom vám to co nejvíce usnadnili, máme tu pro vás malou nápovědu – odkaz na obě kalkulačky najdete na stránce určené domácnostem.

Mimochodem, dejte vědět i svým známým a přátelům na sociálních sítích, podělte se o možnost vyhrát. Pokud uvidíme, že vás soutěže s Carbounion stále baví a je o ně zájem, toto kolo rozhodně nebude poslední!

Co můžete vyhrát

 • 1. cena: Solární nabíječka s power bankou – 150. odpověď
 • 2. cena: Solární rádio – 120. odpověď
 • 3. cena: Hodiny na vodu – 80. odpověď
 • 4. cena: Solární svítilna – 40. odpověď
 • 5. cena: Autíčko na slanou vodu – 20. odpověď

Tak už na nic nečekejte a nechte si svou spotřebu spočítat naší kalkulačkou. Vyplnění a odeslání formuláře pak už zabere jen chvilku. Stačí do něj vepsat všechny požadované údaje.

Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení.


Kompletní pravidla soutěže

 • Vyhlašovatelem je CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o. se sídlem Václavské náměstí 846/1, Praha 1 – Nové Město, 110 001. Soutěže se může zúčastnit kterákoliv fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenska. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o. a jejich rodinní příslušníci.
 • Tato soutěž není spotřebitelskou soutěží nebo loterií ani veřejným příslibem. CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o. si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv, i bez udání důvodů, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.
 • Soutěž probíhá od 26. května do 9. června 2017. Vyhlášení výsledků proběhne 12. června 2017 na webu www.carbounion.cz a na facebookové stránce http://www.facebook.com/carbounion.
 • Do soutěže se soutěžící přihlásí vyplněním formuláře na stránce carbounion.cz/soutezte-s-carbounion-o-vecne-ceny.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo nezapočítat podezřelé hlasy, popřípadě soutěžícího vyřadit v případě podezření na ovlivnění výsledků nekalým jednáním (automatizovanou či strojovou činností).
 • Každý účastník může hlasovat v soutěži pouze jednou v průběhu celé soutěže.
 • Účastník soutěže uděluje společnosti CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o. souhlas podle z. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním osobních dat jakkoliv obsažených nebo získaných pomocí e-mailu nebo jiným způsobem, a to pro účely soutěže. Vyplněním formuláře soutěžící souhlasí s tím, že jeho e-mail může CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o. využít pro reklamní a marketingové účely. Dále soutěžící souhlasí s tím, že jeho jméno může být zveřejněno na webových stránkách www.carbounion.cz a facebookové stránce http://www.facebook.com/carbounion.
 • Výherci budou po vyhlášení výsledků kontaktováni na e-mail, který uvedli do soutěžního formuláře.
 • Přihlásit se o výhru je možné do 27. června 2017, jinak propadá pořadateli bez náhrady.
 • Výhry v soutěži:
  1. cena: Solární nabíječka s power bankou (v hodnotě 1500 Kč) – 150. odpověď
  2. cena: Solární rádio (v hodnotě 800 Kč) – 120. odpověď
  3. cena: Hodiny na vodu (v hodnotě 400 Kč) – 80. odpověď
  4. cena: Solární svítilna (v hodnotě 400 Kč) – 40. odpověď
  5. cena: Autíčko na slanou vodu (v hodnotě 270 Kč) – 20. odpověď

V Praze dne 26. května 2017, CARBOUNION BOHEMIA, spol. s r. o.

Stačí kontakt na vás a ozveme se zpět

K telefonátu si prosím připravte poslední vyúčtování.