Společnost Union Grid s.r.o. vznikla v roce 2014, kdy akvizicí převzala část podniku společnosti E.ON Servisní. Majoritním společníkem je z 66 % Carbounion holding působící v energetice na středoevropském trhu již 23 let.

Zbývající podíl ve společnosti drží společnost EG.D, a.s. v rámci významného evropského koncernu působícího v energetice. Zkušený tým techniků a elektromontérů realizuje každoročně zakázky v hodnotě přesahující 600 mil. Kč.

Společnost Union Grid nabízí své služby zákazníkům od roku 2014. Zabýváme se především výstavbou a projektováním distribučních trafostanic, kabelových vedení, rozvoden a venkovních vedení vysokého a velmi vysokého napětí ( VN,VVN). Naše služby jsou založeny na know-how zkušeného týmu pracovníků a vysoké kvalitě poskytnutých služeb s důrazem na bezpečnost práce.

Společnost Union Grid s.r.o. je rovněž vlastníkem dceřiné společnosti Energetika Servis vyrábějící ocelové konstrukce pro potřeby distribučních vedení nízkého napětí (NN), vysokého napětí (VN), velmi vysokého napětí (VVN) a dalších specializovaných ocelových konstrukcí pro energetiku a průmysl.

Společnost Union Grid s.r.o. je rovněž vlastníkem dceřiné společnosti EG.D Montáže, s.r.o., která se specializuje na elektromontážní práce na hladině NN a VN.

Projekty

Zabýváme se projekční činností pro oblasti rozvoden, trafostanic, optických tras, kabelových a venkovních vedení VN a VVN v souladu se zadáním stavby ve všech potřebných stupních projektové dokumentace.

240 projects

Facete in eu forensibus audiam an sea odio omnesque sed nominati sensibus

Energetika servis

Společnost Union Grid také vlastní firmu ENERGETIKA SERVIS s.r.o., která navrhuje, vyrábí a dodává ocelové konstrukce pro energetiku a to pro všechyn napěťové hladiny – NN, VN i VVN. Také nabízíme technickú a poradneskú činnost.
~ více o společnosti ~

Realizace

Realizace elektromontážních a stavebně-montážních prací na trafostanicích, rozvodnách a vedeních (kabelových, vzdušných) vysokého i velmi vysokého napětí, včetně optických tras

Kariéra

Přidej se k nám!
Hledáme zaměstnance pro oblast projektování, výstavbu a opravy rozvoden, trafostanic a elektrických vedení pro celé území ČR

Dokumentace

Časosběrné videa z výstavby TR Boršice a přeložky 35kV 

Informace o společnosti

Obchodní firma: Union Grid s.r.o.
Sídlo: Václavské náměstí 846/1, Nové Město, 110 00 Praha 1
Identifikační číslo: 03508617
Spisová značka: C 232782 vedená u Městského soudu v Praze
Datová schránka: ed6rijc

Zastoupení společnosti

Ing. Pavel Pavlátka
Jednatel
p.pavlatka@uniongrid.cz
+420 725 857 218

Ing. Ladislav Vinický
Jednatel
l.vinicky@uniongrid.cz

Ján Grečmal
Vedoucí divize Venkovní vedení
j.grecmal@uniongrid.cz

Martin Střelec
Vedoucí divize Rozvodny
m.strelec@uniongrid.cz

Ing. Ondřej Vlk
Vedoucí Stavební divize
o.vlk@uniongrid.cz

Bc. Miroslav Hejduk
Vedoucí Divize NN/VN
m.hejduk@uniongrid.cz

Sabine SrnkaIng. Petra Sázavská
Vedoucí sekce obchod
p.sazavska@uniongrid.cz

Ing. Jan Dvořák
Vedoucí sekce ekonomika
j.dvorak@uniongrid.cz