S námi bez starostí – vše potřebné zařídíme za vás!

Rozhodli jste se snížit výdaje za energie? Přechodem k nám se vám to zaručeně podaří, ročně ušetříte až několik tisíc korun. Naše nízké ceny jsou zárukou vysokých úspor.

Změna dodavatele je s námi velmi snadná, protože vše vyřídíme za vás. Nečeká vás žádné otravné papírování nebo zdlouhavé schůzky na pobočce. Stačí, když nám dáte vědět, že chcete odebírat výhodnou elektřinu nebo plyn od nás. Veškeré nutné administrativní kroky spojené s odchodem od vašeho stávajícího dodavatele provedeme my.

3 způsoby, jak získat levnější energie od Carbounion

Přechod k nám zabere jen pár minut. Jediné, co k němu potřebujete, jsou technické údaje o vašem odběrném místě. Najdete je buď v posledním vyúčtování, nebo ve smlouvě s vaším stávajícím dodavatelem.

Tip pro vás: Jestliže se vám nechce uchovávat papírová vyúčtování, nechte si je zasílat v elektronické podobě na e-mail.

Aby pro vás byl celý proces změny dodavatele co nejpohodlnější, připravili jsme pro vás tři snadné způsoby, jak k nám můžete jednoduše přejít. Vyberte si, co vám nejvíce vyhovuje.

  • Zašlete nám potřebná data online – vyplníte jednoduchý formulář, přes který se k nám registrujete. My vám poté poštou zašleme smlouvu a plnou moc k podpisu. Jakmile tyto dokumenty obdržíme zpět podepsané, zahájíme vše potřebné pro změnu dodavatele, vy se už o nic nemusíte starat.
  • Zavolejte nám na 222 990 550 – sdělíte nám potřebné informace a my vám následně poštou zašleme smlouvu a plnou moc k podpisu. Jakmile tyto dokumenty obdržíme zpět podepsané, zahájíme vše potřebné pro změnu dodavatele, vy se už o nic nemusíte starat.
  • Vyplňte Žádost o uzavření smlouvy a zašlete nám ji poštou – jakmile ji obdržíme, vytvoříme vám na základě uvedených údajů smlouvu a pošleme vám ji k podpisu. Jakmile ji obdržíme zpět podepsanou, zahájíme vše potřebné pro změnu dodavatele, vy se už o nic nemusíte starat.