Kariéra v Carbounion

Máte zájem o práci ve společnosti CARBOUNION BOHEMIA,spol. s r.o.? Chcete společně s námi zařizovat levnější energie do českých domácností? Podívejte se, jaká máme aktuálně volná místa a zda nesháníme právě vás!

Aktuální volná místa:

Referent/ka péče o zákazníky

Do našeho týmu hledáme referenta/ku péče o zákazníky

Náplň práce:

- odbavování hovorů na pasivní zákaznické lince
- zpracování požadavků zákazníků
- administrace a správa smluvní dokumentace
- evidence nových zákazníků

Požadujeme:

- ukončené SŠ s maturitou
- zkušenosti v oblasti energetiky velkou výhodou
- uživatelskou znalost MS Office
- výborná znalost českého jazyka slovem a písmem
- flexibilita

Nabízíme:

- zázemí stabilní české společnosti
- samostatnou práci
- 5 týdnu dovolené
- stravenky
- nástup možný ihned
- pracovní prostředí v centru Prahy 1
- práci na HPP

Své životopisy v českém jazyce zasílejte na e-mail m.veverkova@carbounion.cz

Zavoláme Vám!

K telefonátu si prosím připravte poslední vyúčtování.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.