CARBOUNION BOHEMIA

Spolehlivý dodavatel elektřiny a zemního plynu

Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam.

10 %

nezanedbatelné úspory

1998

stálice na trhu

13 000

lorem ipsum

Změna dodavatele

Bojíte se komplikací? Není důvod.

Změna dodavatele

Bojíte se komplikací? Není důvod.

Nejčastější dotazy

Etiam porta sem malesuada. Magna mollis.

Ušetřete za plyn

Etiam porta sem malesuada.

Novinky CARBOUNION BOHEMIA

Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna.

Miliardář Paukner vstupuje do skupiny Sokolovská uhelná. Získá zhruba desetinový podíl

Miliardář Paukner vstupuje do skupiny Sokolovská uhelná. Získá zhruba desetinový podíl

Hnědouhelná skupina Sokolovská uhelná našla investora, který kromě potřebného kapitálu přinese i zkušenosti z energetického trhu. Ty se budou hodit při přesměrování skupiny z hnědouhelných na obnovitelné zdroje. Do skupiny Sokolovská uhelná a sesterské SUAS Group vstoupila skupina Carbounion miliardáře Petra Pauknera, který už několik dekád obchoduje s uhlím a elektřinou. Kromě toho vlastní řadu firem, které se zabývají montáží elektrického vedení. „Získal jsem zhruba desetiprocentní podíl v obou společnostech, což znamená jak v SUAS Group, tak v Sokolovské uhelné. Transakce proběhla na konci srpna,“ komentoval pro HN transakci Paukner. Podíl převzal prostřednictvím společnosti Carbounion Holding.

Informace o ukončování dodávek a nabídce s Veolií Komodity

Informace o ukončování dodávek a nabídce s Veolií Komodity

Vážení odběratelé, jistě i Vy sledujete s jistou nervozitou současnou situaci na energetickém trhu, která se od druhého pololetí roku 2021 začala zásadně měnit. Z tohoto důvodu se společnost CARBOUNION BOHEMIA,spol. s r.o., po pečlivém zvážení rozhodla dále nerozvíjet aktivity v oblasti dodávek energií konečným odběratelům a přijala záměr tento trh opustit s cílem minimalizace dalších ztrát. Nepředkládáme tedy již nabídky na dodávky energií novým, ani stávajícím odběratelům a snažíme se dokončit již uzavřené smlouvy v souladu se smluvními podmínkami.

Reportáž o dodávce štěpky v Televizi Seznam

Reportáž o dodávce štěpky v Televizi Seznam

Dne 20. 06. 2022 odvysílala Televize Seznam ve Večerních zprávách reportáž o dodávce štěpky pro Teplárnu v Plzni a Strakonicích. Reportáž již podruhé natočil pan redaktor Richter a opět se dopustil naprosto zavádějících a tentokrát lživých informací, že společnost CB-EKO způsobuje a způsobí růst cen tepla pro Plzeň a okolí.

Kontakty

Union Grid s.r.o.
Václavské náměstí 846/1
Praha 1 – Nové Město
110 00, Česká republika

E-mail: info@uniongrid.cz
Telefon: +420 222 990 550 (8:30–16:00 h)

O CARBOUNION BOHEMIA

Realizace

Zabýváme se realizací elektromontážních a stavebně-montážních prací na trafostanicích, rozvodnách a vedeních velmi vysokého napětí. Realizační tým včetně podpory tvoří celkem 65 pracovníků.

  • rozvodny VVN, ZVN a transformovny VN – přípravné projektové práce, řízení subdodavatelů, koordinace prací, konečná realizace generálního dodavatele, uvedení zařízení do provozu včetně diagnostiky a revize.

Projekty

Zabýváme se projekční činností pro oblasti rozvoden a linek VVN včetně dokumentace k zadání akce, dokumentace pro územní rozhodnutí.

Reference

  • konzoly pařát (všech typů) – 5200 ks
  • provozní žebříky – 2200 ks
  • konstrukce pro trafostanice – 250 sad

Energetika – servis

Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme konstrukce pro distribuční rozvod elektrické energie VN a NN:

  • konstrukce pro stožárové trafostanice do 630 kVA,
  • konstrukce pro kabelové svody VN a NN,
  • konstrukce pro svislé spínací prvky VN,
  • konstrukce pro dodatečné montáže trafostanic kabelových svodů, svislých spínacích prvků a jednopólových odpínačů VN na příhradové stožáry