Carbounion Komodity, s.r.o.

Společnost působí na trhu od roku 2011 a za dobu své existence si vybudovala stabilní pozici, díky které zajišťuje spolehlivé a výhodné dodávky elektřiny a plynu pro domácnosti a malé i velké odběratele.

Jste zákazníkem Carbounion Komodity a potřebujete něco změnit? Veškeré důležité dokumenty a formuláře najdete níže.

Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte nám zavolat nebo napsat, pomůžeme vám. Kontakt na nás najdete ZDE.

Co potřebujete vyřídit?

Jsem zákazníkem Carbounion Komodity, chci něco změnit

Pokud jste naším zákazníkem a chcete ve své smlouvě udělat změny ohledně odběrného místa (změna připojení, změna hodnoty hlavního jističe, změna distribuční sazby), platebních podmínek či zasílací adresy, zašlete nám vyplněný a podepsaný následující formulář:

Chci přepsat odběrné místo, ukončit smlouvu

Když potřebujete provést změny kvůli stěhování, přepsat odběrné místo na nového odběratele (změna bude provedena až po obdržení všech potřebných dokumentů od stávajícího i nového odběratele), demontovat elektroměr a ukončit odběr, zašlete nám vyplněný a podepsaný následující formulář:

Důležité informace, čtěte pozorně:

V případě převodu odběrného místa na nového zákazníka bez přerušení dodávky elektřiny musíte spolu s žádostí o uzavření nové smlouvy zároveň podat i žádost na ukončení původní smlouvy stávajícího odběratele, a to se shodným datem a stavem elektroměru. Dále je potřeba předložit doklad o vlastnictví nemovitosti.

Ostatní záležitosti

Pro ostatní případy, které se mohou vyskytnout při převodu odběrného místa či stěhování, nám zašlete vyplněný a podepsaný následující formulář:

Adresa pro zaslání vyplněných formulářů

Carbounion Komodity, s.r.o.
Václavské náměstí 846/1
Praha 1 – Nové Město
110 00

Všeobecné obchodní podmínky

Aktuální Všeobecné obchodní podmínky můžete stáhnout kliknutím na tlačítko. Starší podmínky zobrazíte kliknutím na příslušný odkaz.

Aktuální ceníky Carbounion Komodity

Archiv ceníků elektřiny a plynu Carbounion Komodity

Archiv ceníků Carbounion Komodity elektřina

Archiv ceníků Carbounion Komodity plyn

Informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů, které jsou ve shodě s novým nařízením EU GDPR, si můžete zobrazit ve formátu PDF po kliknutí na tlačítko.

Stačí kontakt na vás a ozveme se zpět

K telefonátu si prosím připravte poslední vyúčtování.