Dokumenty ke stažení

Chcete se stát naším zákazníkem? Nebo už jím jste a potřebujete změnit informace ke svému odběrnému místu? Zde najdete všechny důležité dokumenty, které k tomu potřebujete. Jednoduše si stáhněte formulář, vytiskněte ho, vyplňte, podepište a odešlete na naši adresu. O vše ostatní se už postaráme.

Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte nám zavolat nebo napsat, pomůžeme vám. 

Jsem zákazníkem Carbounion, chci něco změnit

Pokud jste naším zákazníkem a chcete ve své smlouvě udělat změny ohledně odběrného místa (změna připojení, změna hodnoty hlavního jističe, změna distribuční sazby), platebních podmínek či zasílací adresy, zašlete nám vyplněný a podepsaný následující formulář:

Chci přepsat odběrné místo, ukončit smlouvu

Když potřebujete provést změny kvůli stěhování, přepsat odběrné místo na nového odběratele (změna bude provedena až po obdržení všech potřebných dokumentů od stávajícího i nového odběratele) či demontovat elektroměr a ukončit odběr, zašlete nám vyplněný a podepsaný následující formulář:

Důležité informace, čtěte pozorně:

V případě převodu odběrného místa na nového zákazníka bez přerušení dodávky elektřiny musíte spolu s žádostí o uzavření nové smlouvy zároveň podat i žádost na ukončení původní smlouvy stávajícího odběratele, a to se shodným datem a stavem elektroměru. Dále je potřeba předložit doklad o vlastnictví nemovitosti.

Ostatní záležitosti

Pro ostatní případy, které se mohou vyskytnout při převodu odběrného místa či stěhování, nám zašlete vyplněný a podepsaný následující formulář:

Adresa pro zaslání vyplněných formulářů:

Carbounion Bohemia,spol. s r. o.
Václavské náměstí 846/1
Praha 1 – 110 00 Nové Město

Všeobecné obchodní podmínky

Aktuální Všeobecné obchodní podmínky můžete stáhnout kliknutím na tlačítko.

Etický kodex

Carbounion se od roku 2015 hlásí k Etickému kodexu obchodníka s elektřinou nebo plynem vydaném ERÚ, a dobrovolně se tak zavázal dodržovat zásady etického kodexu. Proto od nás můžete očekávat pouze poctivé a fér jednání.

Informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů pro splnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy, které jsou ve shodě s novým nařízením EU GDPR, si můžete zobrazit ve formátu PDF po kliknutí na tlačítko.

Chci se stát zákazníkem Carbounion

Pokud chcete změnit dodavatele elektřiny či plynu a přejít k nám, prosíme, vyplňte tuto žádost, na základě které Vám připravíme smlouvu s plnou mocí. Na základě plné moci vyřídíme vše potřebné za vás, takže se o nic nemusíte starat.

Pokud se chcete stát naším zákazníkem (nové odběrné místo, přepis odběrného místa na nového odběratele, změna dodavatele), zašlete nám vyplněný a podepsaný následující formulář: