Dokumenty ke stažení

Chcete se stát naším zákazníkem? Nebo už jím jste a potřebujete změnit informace ke svému odběrnému místu? Zde najdete všechny důležité dokumenty, které k tomu potřebujete. Jednoduše si stáhněte formulář, vytiskněte ho, vyplňte, podepište a odešlete na naši adresu. O vše ostatní se už postaráme.

Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte nám zavolat nebo napsat, pomůžeme vám. Kontakt na nás najdete ZDE.

Co potřebujete vyřídit?

Chci se stát zákazníkem Carbounion

Pokud se chcete stát naším zákazníkem (nové odběrné místo, přepis odběrného místa na nového odběratele, změna dodavatele), zašlete nám vyplněný a podepsaný následující formulář:

Pokud chcete změnit dodavatele elektřiny či plynu a přejít k nám, prosíme, vyplňte tuto žádost, na základě které Vám připravíme smlouvu s plnou mocí. Na základě plné moci vyřídíme vše potřebné za vás, takže se o nic nemusíte starat.

Jsem zákazníkem Carbounion, chci něco změnit

Pokud jste naším zákazníkem a chcete ve své smlouvě udělat změny ohledně odběrného místa (změna připojení, změna hodnoty hlavního jističe, změna distribuční sazby), platebních podmínek či zasílací adresy, zašlete nám vyplněný a podepsaný následující formulář:

Chci přepsat odběrné místo, ukončit smlouvu

Když potřebujete provést změny kvůli stěhování, přepsat odběrné místo na nového odběratele (změna bude provedena až po obdržení všech potřebných dokumentů od stávajícího i nového odběratele) či demontovat elektroměr a ukončit odběr, zašlete nám vyplněný a podepsaný následující formulář:

Důležité informace, čtěte pozorně:

V případě převodu odběrného místa na nového zákazníka bez přerušení dodávky elektřiny musíte spolu s žádostí o uzavření nové smlouvy zároveň podat i žádost na ukončení původní smlouvy stávajícího odběratele, a to se shodným datem a stavem elektroměru. Dále je potřeba předložit doklad o vlastnictví nemovitosti.

Ostatní záležitosti

Pro ostatní případy, které se mohou vyskytnout při převodu odběrného místa či stěhování, nám zašlete vyplněný a podepsaný následující formulář:

Adresa pro zaslání vyplněných formulářů:

Carbounion Bohemia, spol. s r. o.
Václavské náměstí 846/1
Praha 1 – Nové Město
110 01

Všeobecné obchodní podmínky

Ceník smluvních poplatků

Etický kodex

Carbounion se od roku 2015 hlásí k Etickému kodexu obchodníka s elektřinou nebo plynem vydaném ERÚ, a dobrovolně se tak zavázal dodržovat zásady etického kodexu. Proto od nás můžete očekávat pouze poctivé a fér jednání.

Informace o zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů, které jsou ve shodě s novým nařízením EU GDPR, si můžete zobrazit ve formátu PDF po kliknutí na tlačítko.

Stačí kontakt na vás a ozveme se zpět

K telefonátu si prosím připravte poslední vyúčtování.